Zprávy‎ > ‎

11. hrací den 27.4.2013 Pod Jůliskou .

přidáno: 29. 4. 2013 1:15, autor: Pavel Staš   [ aktualizováno 29. 4. 2013 11:41 ]
Poslední hrací den této sezóny se stal infarktovou záležitostí.
Od rána jsme vyhlíželi výsledky zápasů na PC a čekali jestli se nepovede nějaký pro nás dobrý zápas a budeme moci být v klidu.
Ale ono ne, vše šlo proti nám ve čtyři hodiny jsme  s Jiříkem a Mícou vyrazili na Jůlisku na zápas TBC : Královské Vinohrady aby jsme okoukli našeho soupeře.
Zápas byl velice rychlí a kvalitní na úrovni vyšších soutěží. TBC si přivezli dva nejlepší střelce 2. ligy (Vágnera a J. Pokorného) a tři lidi z B týmu a Vinohrady to nejlepší co mají. Dvě třetiny Vinohrady přehrávali TBC a TBC neustále dotahovalo zásluhou již zmíněných střelců. Samozřejmě jsme už začínali věřit že Vinohrady vyhrají a sestup pro nás bude zažehnán. Ale poslední třetinu najednou Vinohrady vypustili dělali chyby, Vágner projel bez problémů tři hráče a ještě měl čas vymýchat nejlepšího brankaře 6. ligy, potom asi dvě přečíslení, kdy byl vzadu jen jeden obránce Vinohrad, který ještě namazal prostě průšvih a zápas skončil 9 : 6 pro TBC.
Poslední šance pro nás byla zápas Torza vs Chodov. Torza přijeli na svůj nejdůležitější hrací den v 6 lidech a proti nadupanému TBC a prohráli o gól, coš je muselo ohromě vysílit. Ale s Chodovem, který přijel v neposílené sestavě celý zápas vedli Torza. Pří každém gólu, který dali Torza se na nás s úsměvem dívali hráči Vinohrad, kteří již slavili postup na lavičce. Bylo zřejmé že většina  týmů si přála aby jsme šli dolu my, a i se o tom bavili. Na druhou stranu se není čemu divit, protože pověst kterou jsme si tento rok vybudovali s našemi úlety a nejvíce vyloučenými hráči v sezóně. Asi opravdu některé týmy a rozhodčí proti nám nastupují s obavou co bude. Dokonce jsem kolikrát slyšel  že se na náš zápas plno protihráčů a rozhodčích  jako diváci těší protože to  bude mazec.
Ale na druhou stranu jsme pro tuto ligu velké zpestření (kulturní vložka), kdyby nás tu neměli tak by tu byla nuda, protihráči se naučí hrát tvrdě, vyplaví si trochu adrenalinu a zažijí ten správný stres. Mladíkům se to hodí protože jestli půjdou do ligových soutěží, tak tam je to ještě tvrdší, hráči létají přes manťáky jako při leteckém dnu.
Dost srandy - Torza : Chodov  4:4 a jestli nevyhrajeme nebo alespoň remíza, tak padáme. Po zápase Torza Chodov zkolaboval 35 letý hráč Torz a nevypadalo to vůbec pěkně, já osobně, když to vidím, říkám si, že v těhle letech bych měl včas skončit abych nedopadl nějak podobně. Není se čemu divit kluci z Torz jsou také většinou veteráni jako mi a potom v šesti lidech hrát proti nadupanému TBC je průšvih. Držíme palce ať je váš hráč zase fit.
Zápas - Gladiátor : Vinohrady
Sestava : Branka : Robert, Obrana : Vrbička, Já, /Jarouš, Jan Ksandr,/ Rybízek, Olšíno a Útoky : Bořek, Jiřík, Mára,/  Komenďáček, Míca,  Méďa, Pavel Špiryt.
Sestava Vinohrad. První liga muži - Smutný (7 nej. střelec 17 bodů), Pecha - 6 zápasu
                              3. liga muži letos postupují do 2 ligy získali 66 bodů nastříleli 200 gólů : Pavel Doubek (funkcionář ČFBU),
                               Sigl (6. nej. střelec 24 bodů), Pecha (7. nej. střelec 21 bodů)
                               2. liga juniorů :  Jiří David (1. nej. střelec 34 bodů), Hausl (2. nej. střelec 34 bodů), Mikudík (5. nej. střelec 21
                                bodů), Šusta (9. nej. střelec 11 bodů), Měmeček (10. nej. střelec 11 bodů), Šimek - hrál 2 ligu 3 roky,
                                brankař Záhora hrál 2 ligu jun.  2 roky.
                                Jediný který letos nenastupuje v ligových soutěžích Kadaník (hrál jeden rok 3. ligu a dva roky krajskou ligu).
Jinak osm hráčů v této sestavě patří do 10 nejlépe produktivních hráčů Vinohrad v 6. lize prostě to nej co mohli mít.
To koukáte s čím se můžete setkat v krajském přeboru.
Rozhodčí byli nominováni ze severočeského kraje a dostali instrukce že budou pískat rizikový zápas s možností že se to serve.
V minulém zápase jsme byli hrubě poškozeny rozhodčími , Bořek byl na zemi kopnut do hlavy a ještě dostal 5 minut (nebyl to jen náš názor přihlížející hráči jiných týmů jasně dali najevo že nás rozhodčí zařízli.
Tak proč ještě před zápasem jsme mi za ti zlí.
Zápas začal v druhé minutě prvním gólem od půlky do naší sítě,  střela do horního růžku. Ve třetí minutě srovnal Honzík Ksandr taktéž střelou od půlky, ala želvička, která vypadla brankařovi do brány a Honzík se stal slavným.
Druhý gól jsme dostali v oslabení po špatném vyhození Roberta takovou zatočenou šmudlu k tyči. Tak že první třetina 1:2  pro SKV.
V druhé třetině na začátku srovnal Komenďáček na 2:2 ránou - rozehrání po faulu. Třetí gól od SKV  na 2:3 padl z úhlu po drobném přečíslení. A v závěru Bořek dorazil střelu u branky a srovnal na 3:3 tak skončila druhá třetina.
Na začátku třetí třetiny padl z půlky gól od SKV. My jsme odpověděli ve třetí minutě krásnou Komenďáčkovou střelou na 4:4 a po dvaceti sekundách jsme dostali opět gól z úhlu na 4:5.
V 10 minutě po pěkné akci srovnal dorážkou Méďa na konečných 5:5.
Co napsat k zápasu : Celý zápas jsem podrobně shlédl při střihu videa a můžu odpovědně říci že zápas byl čistý rozhodčí pískali dobře neodpískali na každé straně dva fauly, které se pískat měli, coš je dobré. Náš tým přehrával ve všech statistikách soupeře vše jsem poctivě počítal  a vyšlo : střely na branku 27:14 pro nás, vyložené šance 14:2 pro nás Bořek šel 4 x sám na bránu. Jediný rozdíl je v kvalitě střel je na straně SKV opravdu z ničeho dali 5 gólů prakticky se za celý zápas nedostali vyloženě před branku.
Pískání za drobné přestupky mírně pro SKV. Vyloučení 2:2 na nás výborný, ale zase za hovadiny hra bez hokejky a na zemi.
Pochválit musím celý tým nelze opravdu někoho vyzdvihnout snad z obrany nejlepší svůj zápas zahrál Honza Ksandr dal gól a ještě mohl dva přidat. Útok Bořek, Mára a Míca byli hodně vidět a Komenďáčkovi to tam padalo. No a Méďa to rozhodl. Robert v bráně měl smolný zápas po excelentním výkonu v předešlém kole si vybral kopec smůly, ale to je úděl brankařů příště to bude lepší.
Jediné co kazilo dojem zápasu byla neúcta některých mladičkých hráčů SKV  k našim starším hráčům probíhalo tam zesměšňování nadávky a td. Ale ty nejlepší z nich řekl bych Michal Smutný a Jakub Pecha velice slušní a talentovaní hráči, myslím si že mají velkou budoucnost, je vidět že to jde i slušně. Jejich brankař někdy nepřekonatelná překážka.