Zprávy‎ > ‎

Vydařené 6 Kolo v Benátkách

přidáno: 14. 11. 2011 4:18, autor: Jiří Svoboda   [ aktualizováno 25. 1. 2012 6:04 ]

O víkendu jsme sehráli dva skvělé zápasy, první jsme hráli proti druhému v tabulce FbC Panthers D a měli jsme trochu obavy aby jsme zápas zvládli lépe než s TBC A  a nedělali tolik chyb v obraně. Na trénincích jsme na těchto chybách zapracovali a je vidět, že to přineslo výsledky. Prvních 10 min. bylo opatrných a i několik slibných akcí na obou stranách. V 10 minutě dal první gól Bořek Sláma a ulevilo se nám ale jen na necelé dvě minuty, ano vteřinu před koncem se podařilo Pantherákům vstřelit gól a srovnali :( (dobrá trefa). Samozřejmě jsme šli do šatny smutný.
V šatně si vzala slovo naše vlasatá MÁNIČKA (trenér) a uklidnil nás. S několika změnami v taktice a radami zkušeného trenéra jsme vstoupili do druhého dějství s tím, že obě třetiny vyhrajeme. Zase jsme začali dobře v 6 min dal gól Mára Kardoš, A zase jsme vedli, smůla ale jen na 20 vteřin a v trenérovi to začalo vařit stačil pohled a všichni věděli, že je zle (na tréninku budem bez míčku). Záchranu na sebe vzal Míca z Márou po nádherné kombinaci zvyšují na 3:2 a jde se do šaten hurá splněno.

V šatně bylo ticho jak v hrobě v hlavách byli jen tyto myšlenky "nesmíme udělat už žádnou chybu útok musí pomáhat". Začátek třetí třetiny byl od nás jak zkáza uragánu v 9 vteřině nádherná akce v podání Máry a Bořka (bylo to pomalé) za dalších 8 vteřin nahrává Mára našemu obránci Honzovi Vrbovi a ten neomylně trefuje víko
soupeřovi brány (sehrané přesně jak jsme to trénovali). A pokračovali jsme v 2 min. rychlou narážečkou Míci a Bořka zvyšujeme na 6:2. Ale soupeř se nevzdal tvrdě odpověděli v 3 a 5 minutě a stav byl 6:4 (silný tým nechtěly se zlomit).
V této třetině měli dvě přesilovky ale neproměnili a proto tento stav jsme udrželi vekou bojovností až do konce.

Druhý zápas s SK Lvi Praha-Banko měl podle tabulky být jednodušší ale hodně jsme se mýlili jejich rychlost a bojovnost nás dost zaskočila a  kdyby vyhrály vůbec by jsme se nemohli divit.  Což se jim také povedlo naštěstí jen ve druhé třetině kdy nás zaslouženě porazili, ale to bych předbíhal. Podle první třetiny bylo vidět, že se bude dařit více našemu BÉČKU (Pavel Špirit, Jára Rendla, Jakub Ksandr :D) a byla to pravda Kubovi se začalo dařit v koncovce a sázel to tam jak buchty na pekáč (konečně) a Jára si dal svůj první gól. První třetinu jsme vyhráli 4:2, druhou Jsme jak jsem zmiňoval prohrály 0:2 a třetí jsme opět vyhráli 4:1 ale musím podotknout, že to byl hodně těžký zápas. Před soupeři smekám klobouk a vůbec se mě nechce věřit, že jsou na posledním místě tabulky.