Zprávy‎ > ‎

V sobotu 20.10.2012 v hale TBC Králův Dvůr proběhnul druhý hrací den

přidáno: 21. 10. 2012 16:47, autor: Pavel Staš   [ Aktualizováno 25. 10. 2012 7:02 uživatelem Jiří Svoboda ]
Zdravím příznivce Gladiátorů z Berouna.
Tuto sobotu proběhl  v pořadí druhý hrací den v hale Králova Dvora.
Ráno v 9 hod 10 min  jsme nastoupily proti týmu Desperados Snw - B.
Desperádi nastoupili v osmi hráčích proti naší sestavě, která čítala čtrnáct hráčů
( sestava : brankař - Robert svoboda obrany : Pavel Staš- Pavel Kramařík, Jarda Rendla-Jan Ksandr a Honzík Vrba/ útoky : 1.Bořek Sláma-Marek Kardoš-+ 1 z obrany, 2. Jakub Ksandr-Jan Mičko-Pavel Špirit 3. Josef Kardoš-Jiří Svoboda-Mario Kadlec).
První třetina : 3:05 min první gól dal Honzík Vrba po přihrávce Pavla Kramaříka,
5:15 min byl vyloučen náš hráč Honza Vrba , 7:09 min druhý gól přidal Marek Gardoš po přihrávce Bořka Slámy , 9:35 min třetí gól vstřelil Kuba Ksandr po přihrávce Pavla Špirita. 11:50 min vyloučen hráč hostí. První třetina proběhla z naší strany naprosto v pohodě, a bylo tam ještě plno šancí na vstřelení min ještě tří gólů.
Druhá třetina: 0:53 zahájil druhou třetinu čtvrtým gólem v přesilovce Jan Mičko po nahrávce Jakuba Ksandra,
4:19 min přidal pátý gól Marek Kardoš - nahrávka Bořek Sláma. Skóre ve 4 minutě druhé třetiny 5:0 pro Gladiátor a ještě k tomu šancí na dalších pět gólů a pak to začalo  v 4:49 min gól hostí na 5:1, 8:38 vyloučení Pavla Kramaříka,
 9:39 min v oslabení druhý gól hostí na 5:2.  Minutu po návratu vyloučeného Pavla další vyloučení 11:17 min brankaře Roberta Svobody  a 11:44 min vyloučení Honzíka Ksandra. Desperádi hráli skoro dvě minuty přesilovku pět na tři bez gólu.
Třetí třetina:  1:45 min vyloučení Jakuba Ksandra,  2:16 v oslabení další gól hostí na 5:3 a to už začalo zavánět průšvihem. Ale naštěstí v 2:24 min Honza Vrba bombou do růžku zvýšil na 6:3 (nahrával Bořek Sláma), 5:28 Bořek Sláma po samostatné akci uklidnil hru zvýšením na 7:3. Těsně před koncem v 11:46 snížili hosté na
7:4 pro Gladiátor a to byl i konečný stav zápasu.
Jak hodnotit zápas - Do 4 minuty druhé třetiny super mohli jsme vést klidně 10:0 potom útlum mnoho vyloučených celkem 10 minut z celkových 36 minut hry v oslabení to je skoro 1/3, hra bez nasazení přestali jsme se vracet z útoku atd.
Dopoledne v 11 hodin 30 jsme nastoupily proti týmu Torza Sorry, který nastoupili v jedenácti hráčích.
My jsme museli po odchodu Jana Mičky stáhnout hru na dvě pětky, a jeden v útoku a i v obraně dostřídával.
První třetina: začali jsme opět výborně v 0:59 min po přihrávce Jiřího Svobody zavěsil Kuba Ksandr, 2:18 min dal gól Mára Kardoš (přihrával Bořek Sláma) a 3:58 min vstřelil branku Bořek Sláma po přihrávce Máry Kardoše a vedli jsme 3:0. 5:47 min přišlo vyloučení hostů 6:11 min vyloučen Jan Vrba, 6:46 vyloučen hráč hostí na 2+10 za řeči. První třetinu chytal David Pantlík , na druhou ho musel kvůli zdravotnímu stavu vystřídat Robert Svoboda.
Druhá třetina : 0:39 min snížil hráč hostí na 3:1, 1:16 min na 4:1 zvýšil Jára Rendla (nahrál Kuba Ksandr) na 4:1.
V 6:46 min vyloučen hráč hostí, 6:55 min vyloučen Pavel Kramařík a v 8:42 min vyloučen Pavel Špirit . V oslabení
10:00 min po nádherné akci a totálním rozložení obrany Torz dal gól na 5:1 opět Jára Rendla (přihrával Bořek Sláma). V 10:34 min ještě v tom samém oslabení jsme dostali gól při špatném střídání na 5:2 . Výborně rozehraný zápas a opět zkrat  10:53 min vyloučeni po jednom hráči na každé straně ale Mára Kardoš dostal 5 minut za krosček v strkanici. Od té doby jsme se začali dostávat do problémů. 11:20 vyloučen hráč hostí a 11:40 vyloučen Honza Ksandr za seknutí do brankáře.
Třetí třetina : 0:29 min dal gól v oslabení 4:3 na 6:2 Bořek Sláma po nahrávce Jožana Kardoše, 1:28 min gól hostí v oslabení pět ku třem na 6:3 , 3:04 gól hostí v oslabení 5:4 na 6:4. 3:35 min gól na 7:4 dal Pavel Špirit (asistence Kuba Ksandr). 4:00 min vyloučen hráč hostí , 6:55 min gól hosté z trestného střílení  na 7:5 .
8:32 min vyloučen Bořek Sláma, 9:36 min gól hostí v oslabení 5:4 na 7:6, 10:44 min vyloučen opět Bořek Sláma po 12 sekundách na hřišti. 11:42 dává gól Mário Kadlec po přihrávce Pavla Špirita (v zápisu je to špatně uvedené) na konečných 8:6 pro Gladiátor.
Jak hodnotit zápas - Do 10 minuty druhé třetiny super a opět zkrat. Hra v oslabení  16 minut ze 36 min. zápasu to je skoro 1/2,  góly v oslabení - 4 + 1 x trestné střílení proti nám pouze jeden gól dali Torza ze hry 5 na 5  to mluví za vše.
Můj názor je že při stavu 5:0 v prvním zápasu  a v druhém 5:1 by jsme měli změnit taktiku hry a ne bezhlavě útočit pro dosažení co nejlepší pozice v tabulce střelců bez snahy se vracet, dokonce se stává že naši obránci se objevují za brankou soupeře, nechat se zbytečně vylučovat. Hra by měla probíhat v klidu z dobře rozestavěné pětky a využívat rychlé brejky (ale to je jen můj názor).
Z útoku si nejlépe vedl Bořek Sláma -3 góly, 4 asistence, Kuba Ksandr  - 2 góly, 3 asistence a Mára Kardoš - 3 góly, 1 asistence,  z obránců Honza Vrba -2 góly,  Jarda Rendla  - 2 góly a velice dobře hrál i Pavel Kramařík.
Robert Svoboda výborně zachytal první zápas v druhém David Pantlík měl první třetinu s nulou.
Velká pochvala patří Jiříkovi Svobodovi za velmi čistou hru nebylo mu nic zapískáno.
Nejvíce vylučovaní hráči : Mára Kardoš - 5 min, Jan Vrba - 4 min, Pavel Kramařík - 4 min, Jan Ksandr - 4 min, Bořek Sláma - 4 min.
Ale co je velice pozitivní jsme na 1 místě v tabulce 6 ligy skupiny D tak si to alespoň ty dva týdny užívejte snad to udržíme až do konce.