Zprávy‎ > ‎

To byl koncert 14:5 a 5:0

přidáno: 2. 10. 2011 11:51, autor: Jiří Svoboda   [ aktualizováno 2. 10. 2011 12:29 ]
Proti soupeři FbK Atom Praha B  jsme nastoupili hned od začátku a asi po 25sekundách jsme vedli 1:0 a to se vezlo až do konce první třetiny kdy jsme je nepustily na svou polovinu a 1 třetinu jme tam nasázely 6:1. druhou třetinu jsme je nechali více hrát ale přesto se nám podařilo skvělými kombinacemi přehrát 3:1
do poslední třetiny jsme chtěly v klidu hrát ze zadu  ale neudrželi jme se a jednou nás tam pěkně rozebrali  a měly dvakrát větší důraz u brány ale přesto jsme dobře odpověděli a i 3 třetinu vyhrály 5:3. Myslím, že to bylo nejlehčí utkání které jsme zatím odehrály.
Proti Hořovicím jsme nastoupili s větším respektem a zajištěnou zkušenou obranou a ti nezklamaly udrželi nulová skóre vyhráli jsme 5:0 a spoustu šancí jsme neproměnili a výsledek mohl být podobný prvnímu zápasu :).
je vidět, že neměly posily z A měli by jsme větší radost z výtěztví
Musím konstatovat, že to byla velmi vydařená neděle a splněné povinné vítězství všichni splnili a předvedli