Zprávy‎ > ‎

Sobota 5.1. v 8 hodin zápas proti FKMP Praha hala Královských Vinohrad.

přidáno: 3. 1. 2013 7:08, autor: Pavel Staš   [ aktualizováno 3. 1. 2013 7:13 ]
Sraz v sobotu 5.1. 2013 v 6 hod 35 minut u Sokolovny Beroun odjezd nejpozději 6 hod 45 min. Cesta trvá 40 minut

Hala: TJ Sokol Královské Vinohrady              Adresa: Polská 1/2400, 120 00 Praha 2

Doprava pro ty co pojedou sami (metro pro Míšu Andrdlíka):
MHD:
   - metrem trasa A do stanice Jiřího z Poděbrad, pěšky ulicí Slavíkova, na světelné křižovatce vlevo do ulice Polská (hala vpravo cca 5 min.).
   - metrem trasa C do stanice Muzeum, tram č. 11 do stanice Vinohradská tržnice, přejít ve
směru jízdy vlevo do ulice Budečská (schody na konci ulice vedou přímo k hale).
Autem:
   - (směr od Muzea) ulicí Vinohradská, na druhé světelné křižovatce odbočit vlevo do ulice Budečská, na konci ulice odbočit vpravo do ulice Polská a potom hned vlevo k

POZOR - parkování před halou je placené! - platí se na vrátnici TJ SKV

Co nás čeká: z FKMP jsme hráli druhý zápas v sezoně a bylo to 5:5  pro lepší orientaci přikládám článek o zápase, který napsal soupeř:
Honza K. 24. 09. 2012 09:17:00
Beroun
Pro ilustraci přidávám vývoj skóre z našeho pohledu : cca 30 vteřina 0:1, v průběhu první třetiny 2:1, v průběhu druhé třetiny ve vlastní přesilovce 2:2, v té samé přesilovce 3:2, následně ze hry 4:2, posléze ke konci třetiny během cca 30 vteřin 4:4. Ve třetí třetině v přesilovce 5:4, nicméně brzy poté vlastním gólem na 5:5.

Zlým mužem zápasu byl opravdu Pavlík s 9 minutami
Střelcem zápasu byl Oskar se dvěma góly

O koncovce se zmiňoval už Luky ;-)
Luky 24. 09. 2012 08:01:24
Beroun
No tezko rict, zapas ovlivnilo hodne vylouceni na nasi strane... Beroun hral dost neciste, ale uz v tom umi chodit, my jsme se prizpusobili, ale asi o dost viditelnejsim zpusobem a rozhodci to "ocenili"... Jenom Pavlik dostal myslim celkem devet trestnych minut a to v tom zdaleka nebyl sam... Dva najezdy proti nam taky o necem svedci... Vlastnak nam taky nepomohl... Ale vzhledem k tomu, ze jsme poslednich pet minut odehrali v oslabeni a z toho asi tri minuty jenom ve trech, tak asi dobry... I kdyz i tak jsme meli sance...

Mame bod, takze uplne naprazdno jsme nevysli, ale nejvetsi prinos by byl, kdybychom se diky tomu pro priste poucili z tech chyb...

Tak že obrázek jste si udělali bude to tvrdý soupeř na šestém místě v tabulce prohráli pouze 2 zápasy 4 x remizovali a 3 x vyhráli, hostuje u nich David Ghali z týmu Panters, který je na 3 místě ve statistikách skupiny D 6 ligy.