Zprávy‎ > ‎

Sezóna 2014-2015 je rozlosovaná už známe termíny zápasů.

přidáno: 13. 8. 2014 2:37, autor: Pavel Staš   [ aktualizováno 13. 8. 2014 2:46 ]
Á tým nastoupí v neděli 28.9.2014 v hale Králův Dvůr , počítám tak okolo oběda (čas ještě není určen), proti FBC Cavallino Rampante, pro nás neznáme mužstvo, které postoupilo ze 7. Ligy  pouze s dvěma prohrami z 1. místa, Koukal jsem že jako přípravu si dají Pohár České pojišťovny. Tak že soupeř na rozdíl od nás bude rozehraný.
V druhém zápasu nás čeká nám známí tým FKMP Praha, v ročníku 1012-1013 jsme s nimi hráli remízu 5:5 a v naší nejlejší sestavě z Bořkem Márou a Michalem jsme je porazili 8 : 6. Těžký soupeř, který minulý rok v 6. lize skončil na 4. místě ze 31 body. 
B tým nastoupí v  sobotu 20. září  v hale ZŠ Kunratice,  asi ráno  (čas ještě není určen), proti nám známému soupeři Desperados  B.  V sezóně 2012-2013 jsme je v 6 lize dvakrát porazili  7 : 4, a 10 : 0. Je to pohodový tým hrající čistou hru (pro jak se říká udělat si chuť na pivo). Je tam šance udělat dobrý výsledek, ale už jsou to dva roky může to být vše jinak. Spadli ze 7. ligy (pouze  3 výhry).
Druhý tým Sokol Rudná je nováčkem  mezi muži, ale pozor jejich junioři vyhráli krajskou ligu, tým tím pádem postupuje do 3. ligy, a v tom případě má lepší mužstvo než TBC. Záhada je že tento rok do juniorských lig  nenastoupí i když postoupili, tak že hrozí že budou všichni hrát za muže. Jestli má předpověď vyjde, tak to bude velice těžký soupeř. 
Tak že víme co nás čeká, je třeba  zlepšit výkony hlavně u Ačka je to bída. 
Koho zajímají termíny dalších zápasů jsou na stránkách PRO A TÝM  : ČFBU - REGIONY - PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ - SOUTĚŽE - PH+SČ PŘEBOR MUŽŮ SKUPINA  A  /  PRO B TÝM : ČFBU - REGIONY - PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ - SOUTĚŽE - PH+SČ TŘÍDA MUŽŮ SKUPINA  A .
Comments