Zprávy‎ > ‎

Reakce na diskuzi o vylučování.

přidáno: 11. 2. 2013 5:26, autor: Pavel Staš
Předem mého psaní se omlouvám s tréninků 11 a 13 února z důvodu opakující se nemoci.
Jsem rád že jste se zapojili do diskuze. Moc hezký příspěvek napsal Méďa. Plně s ním souhlasím a z tohoto důvodu který popisuje Méďa proti nám pískají všichni rozhodčí, jelikož jsme vyhlášení exoti a prasata. Po 6 hracím dnu jsem psal že máme 112 trestných minut proběhli tři zápasy a naše sbírka se rozšířila o 45  trestných minut. Jestli budeme takhle pokračovat tak uděláme nějaký  celorepublikový rekord. Jak je možné že jsme prohráli s Hořovicemi ? když jsme seděli 15 minut ze 36 to je divný že. Když si otevřete záznamy o zápasech je to na stránce CFBU otevřete si naší skupinu D a rozbalíte kolonku všechny zápasy a kliknete si na podtržený výsledek (to znamená že je zpracovaný)  otevře se vám zápis o zápase. Prošel jsem si všechny zápasy 8 hracího dne a zjistil jsem že v 6 zápasech se vůbec nevylučovalo a v ostatních  max. tak 2 vyloučení mimo Zdic ty taky bodovali. Nezaznamenal jsem tam že by někdo hrál bez hokejky, hlavou, na zemi. Prostě je vidět že týmy v naší skupině jsou zkušenější a hrají to na této úrovni o hodně delší dobu. Většina z nás hrála a hraje hokej a víte o tom že přesilovky a brankaři rozhodují zápasy. Bořek má pravdu že florbalově se jim nevyrovnáme (až na nějaké vyjímky), musíme hrát tvrdě ale čistě ( tělem dle pravidel). Nesouhlasím s tím, že by na nás někdo dělal likvidační fauly (článek od Boba) mimo faulu na Kubu, ale co říkal Kuba, vypadalo to nevině na to, jak to dopadlo. Další exes byl od Vinohrad na Bořka kopanec do hlavy a po té rozhodčí nevídaná hláška - vyřiďte si to venku. To byly dvě věci za půl roku proti nám. Jinak ty emoce spíš vyvoláváme mi v posledním zápase s Desperádos je v zápisu uvedeno že brankář Desperádos má přeseknuté tři nehty na ruce, asi zbytečné při takovém skóre a neslyšel jsem že by si v zápase stěžoval nebo nadával na rozhodčí. 
Asi je to zbytečné to psát neustále dokola i když někteří hráči na tom pracují,  Bořek od té doby bez trestné minuty, Jiřík bez trestu, některé zápasy úplně čisté, Vrbička  přestal sekat - bez trestu tak snad to pochopí i ostatní a dočkáme se toho, že se o nás bude říkat ( Gladiátoři hrají pěkný florbal, třeba jako na turnaji v Příbrami, když za námi chodili ostatní týmy a chválili naší hru divili se že hrajeme jen 6 ligu - za čtyři zápasy nebylo vyloučení).  
To je naposledy co o tom píši připadám si jako mravokárce, ale je třeba si uvědomit že jsme pár bodíků od sestupu a jestli budeme víc na trestný než na hřišti a díky tomu na nás budou rozhodčí koukat přísněji, je možné že si příští rok dáme 7 ligu k velké radosti ostatních týmů a takovou radost jim snad nechceme udělat.
  Naše desatero do dalších zápasů : 1. čistě ale tvrdě do těla, 2. neznám hru hlavou, bez hokejky, na zemi a po odpískání, 3. rozhodčí má vždy pravdu v kontaktu s ním jsem oněměl (mimo slušně jednajícího kapitána), 4. hokejku nikdy neházím a nesekám s ní - je moc drahá , 5. udržuji úctu k soupeři nenadávám mu, vždyť jsme jedna velká florbalová rodina, 6. s protihráči se neperu neškrtím je, na to jsou jiné bojové sporty po případě zájmu máme v klubu trenéra kitboxu a karate můžeme pro zájemce uspořádat kurzy. 7. na trestné lavici mlčím jako ryba a vbíhám na hřiště po uplynutí trestu (připravím se na finanční pokutu) 8. na hřišti smí hrát 5 hráčů + brankař, než tam vstoupím spočítám si to, rozhodčím se nelíbí že hrajeme v 6+1 (mimo turnajů a tělocvičny ve středu tam je to 4+1 9. rychle střídám (sprintem k mantinelu) a pouze v situaci, když nehrozí gól, 10. mám neustále bojového ducha, můžu porazit každého a snažím se neustále být v pohybu - napadám, nabíhám si,  vracím se, hodně nahrávám a když nemůžu ihned střídám (dle věku: když je mě mezi 20-30 roky řeším vše v plném sprintu neznám únavu 30-40 roky běhám hodně rychle hraji víc hlavou a po 40 roku vydám ze sebe všechno co jde a snažím se aby místo mě běhal míček, na konci zápasu se modlím abych přežil do druhého dne a doufám že mi ráno manželka nebo děti pomůžou na nohy). 
Doufám že Vás desatero pobavilo poslouchejte rejžu Bořka myslí to s Vámi dobře,  Bobe ať ti vydrží forma a Jiříkovi přeji ať se mu daří s tím katalogem.  Kdyby Vás moje články  hodně štvali tak na Jiříka a tem mi zakáže přístup na stránky.
 Zatím florbalu zdar a ať žijí Gladiátoři dobré pivo a hezký sex..
Comments