Zprávy‎ > ‎

První prověrka na sezónu dopadla dobře - Eden vs Gladiátor 8:10.

přidáno: 11. 9. 2013 14:42, autor: Pavel Staš
V úterý 10.9.2013 jsem se zúčastnil pouze jako divák (kvůli nemoci) a bylo na co koukat. Eden měl k dispozici 3 pětky a tři brankaře. naše mužstvo nastoupilo se dvěma pětkami a Dádou v bráně.
V první třetině jsme vyrobili v obraně tři hrubky (námazy na gól) pramenící ze zbrklosti obrany, ale naše hvězda zápasu Bořek snížil na 3:2.  Druhou třetinu začal opět Eden vedl 5:2 a potom jsme vyrovnali na 5:5. A to se Edenu nelíbilo. Po střetu Míci  s obráncem Edenu šli do toho stejně (Míca měl míček na lopatě a obránce Edenu to neustál a vletěl do mantinelu). Vypadalo to sice nebezpečně ale i toto se ve florbalu stává obránce ho viděl a šel do toho také. Najednou se objevil na hřišti rozhodčí z Edenu a začal pískat. Že před tím nám sundali hráče koňarem, který skoro nedohrál a ani nechtěli zastavit hru to už se zapomnělo. Ihned odpískal dodatečně Mícovi 5 minut, ve kterých jsme dostali 2 góly.
Ve třetí třetině byl Bořek hodně vytočený a co předvedl jsem ještě u něj neviděl. Bral si míček v obraně a projížděl hřiště přes tři hráče, jako kdyby to byly kužely, a jeho skóre se zastavilo na 5 gólech z 10. Byli s něho tak nešťastní, že se pokusil obránce o likvidační faul na koleno - netrefil (bez odpískání) a druhej pašák 2 minuty před koncem nakopl Bořka  zezadu do nohy a pak do něj strčil (bez odpískání). No udělali si pánové s Edenu ostudu.
Abych nechválil jen Bořka výborně zahrál Kuba myslím 1 gól, už to byl ten Kuba kterého známe prostě tahoun, Míca 1 gól super výkon, potom nový hráč Víťa 1 gól dobře mu to běhá. S obrany nejlepší Honza Ksandr se Šakalíkem, který dal 2 góly a Dáta nadstandartní výkon. A hráči které jsem zapomněl jmenovat také super.
Chyby na které si musíme dát pozor.
1. rozehrávky z obrany s námazy nebo zbrkle odevzdané míčky, a nahrávky za naší branku nebo dozadu.
2. nebráněný střed hřiště u naší branky, pánové když se centři  po takovém výkonu (co předváděl Bořek s Kubou) zapomenou nebo to nestíhají je třeba zahustit střed křídly udělat obranou čtveřici vykašlat se na jejich křídla od manťáku by to snad měl Dáda chytit. Ruku na srdce kdo z nás  tam vepředu umí nasázet tolik gólů, tak musíme být užiteční jinak.
Jinak se nedá nic vytknout.
 Tak že to vypadá , že by jsme mohli v sezóně udělat slušné výsledky, když vydrží forma Bořkovi s Kubou a Dáda zachytá, vyhne se nám marodka jako minulí rok a administrativní chyby. Dále by bodlo menší vylučování.
K Edenu - neberte tento zápas za bernou minci, hrálo jim tam béčko a chyběli jim tak čtyři hráči z A, třeba Rambousek, který je tahounem Edenu. V lize to bude náročnější, berte to tak že 1 pětka hrála 2. ligu za TBC, ale minule jsme i s touto sestavou hráli vyrovnaně.
Zatím zdar a napište něco do debaty jste ostudy.