Zprávy‎ > ‎

Další kolo za námi

přidáno: 25. 10. 2011 12:50, autor: Jiří Svoboda   [ Aktualizováno 27. 10. 2011 0:50 uživatelem Jiří Svoboda ]
První a celkem slušný zápas jsme sehrály s favoritem ligy TBC Králův Dvůr C, i když tomu skóre neodpovídalo. Po první třetině bylo skóre 3:2 pro našeho soupeře. Všechny tři góly byli po našich hrubých chybách v obraně, které soupeř potrestal. Do druhé třetiny jsme vstoupily již klidnější, protože jsme zjistili, že se s nimi dá v klidu hrát i přes spoustu posil z vyšších lig. Ve čtvrté minutě druhé třetiny došlo k nešťastnému souboji u mantinelu, kde došlo ke zranění hráče z TBC Jakuba Votavy, čímž mu přejeme brzké uzdravení. Přičemž došlo ke zbytečně vypjatým emocím z obou stran. Od tohoto okamžiku byl zápas ovlivněn nejen emocemi ale i rozhodčími. Měli jsme pár slibných šancí na vstřelení branky, které by mohli vývoj zápasu značně ovlivnit. Tyto akce byly zmařeny více rozhodčím než samotnými hráči TBC. Bohužel z následného protiútoku při našich protestech nás většinou soupeř potrestal gólem.Tím se nechceme vymlouvat na prohru s favoritem ligy. Dali více gólů, proto vyhráli, ale jejich hra tomu neodpovídala. Obzvláště pochvala pro Miloše Boučka, který dvakrát zesměšnil soupeřova gólmana, Neméně menší pochvala obraně a brankáři.

PS: Pro Pana Karšňáka
Máte to zapotřebí? Úmyslně poškozovat tým svými lži a výmysly o zákeřnosti a úmyslném zranění hráče číslo 9.
Podle sebe soudím tebe. Pane Karšňák nevím kde jste vzal, že pro nás tento zápas proti týmu TBC C nebude obyčejný jako každý jiný. A už vůbec nechápu jak, můžete napsat nebo tvrdit, že si náš hráč vybral (snad i úmyslně, tak to vyznělo z vašeho článku) Jakuba Votavu.

Do druhého zápasu jsme nastoupily oslabení o dva hráče a i přesto jsme urvali vítězství 10:3. I tento výsledek neodpovídá slušně hrajícímu týmu z ForTel TJ Sokol Kobylisy C. Do poloviny zápasu byla hra i skóre vyrovnané.
Ve druhé třetině jsme se štěstím skórovali dvakrát ve vlastním oslabení a to soupeře zlomilo. A toto štěstí se nás drželo do konce utkání.

Tentokrát pochvala pro celý tým počínaje gólmanem.