Zprávy‎ > ‎

Pořádání 4. herního dne jsme zvládli turnaj proběhl bez větších problémů.

přidáno: 10. 11. 2013 3:56, autor: Pavel Staš   [ aktualizováno 14. 11. 2013 12:42 ]
V první řadě velké díky patří našemu generálnímu sponzorovi Mildovi Boučkovi- firma Bokr, za to že náš tým finančně podpořil, a z tohoto důvodu jsme pořádání turnaje nemuseli platit z vlastních kapes  (bylo by to 900 Kč na osobu). 
Jinak co se týče zápasů tak to také nebylo špatné.
První zápas jsme sehráli od 13 hod 50 min s týmem  NEO Praha . 
Do zápasu jsme nastoupili s patřičným respektem protože minulý rok nás NEO přehrávalo. 
Ale letos pro nás zápas proběhl vcelku v pohodě a příjemně. Po celý průběh zápasu jsme měli hru pod kontrolou jen jsme navyšovali skóre, až na konečné vítězství 8:2. Počet střel hovoří za vše 46:33. Bylo vidět že NEO prošlo hráčskou obměnou a teprve se sehrávají .
Nejlepší střelci Bořek 3+1, Jarda 2+1 a Míca 2+0. Jinak všichni hráči předvedli výborný výkon.
Druhý zápas proběhl od 17 hod 20 min s týmem Břevnov B.
Mezi zápasy jsme měli dlouhou dvou zápasovou pauzu a pěkně jsme ztuhli.
Hlavní věc v tomto zápase bylo nepodcenit soupeře protože jsme měli v hlavách první zápas, který pro nás dopadl 5:1 a mohlo to být i o víc. 
Samozřejmě že se vyplnily mé domněnky, podle výsledků se tým Břevnova poslední dobou začíná zvedat a soupeři nám připravili pěkné peklo. Hráli úplně jinak než první zápas, byli rychlí tvrdí u všeho dříve. Ale i tak jsme vedli na začátku druhé třetiny 3:1. Tam se asi lámal zápas, kdyby se nám povedl dát gól na 4:1, tak by se zápas  zlomil v náš prospěch, ale bylo to opačně, soupeř snížil na 3:2 a začal nás přehrávat. Ani Bořkovi se tentokrát nedařily samostatné průniky a vytvářeli jsme chybu za chybou. Břevnov měl spoustu vyložených šancí, které neproměnili. Poslední třetina dopadla tragicky, dostali jsme  gól na 3:3 a už jsme bojovali pouze o remízu. Ke konci jsme ještě  vypustili na uzdu emoce a byla na světě ČK1 pro Bořka.
Tak že nakonec jsme  silou vůle a výborným výkonem Davida v bráně udrželi  remízu 3:3, ale kdyby jsme to prohráli nikdo by se nemohl divit, Břevnov hrál lépe. Nejlepší střelec Míca 2+O a Jiřík 1+0. Sestava stabilní jako minule : 
Tak že nakonec uspěch, 4 body celkové třetí místo. 
Ještě poděkování patří všem kteří pomáhali s pořádáním turnaje jmenovitě: Vláďovi Galkovi, Olšínovi, Dádovi, Jíříkovi, mému Pájovi, a Méďovi (doufám že jsem na někoho nezapomněl) a obětovali celou sobotu průběhu turnaje.

Další ohromné překvapení turnaje Panters B vs Kyje 3:5 kluci gratulujeme, Ressler vs  Panters B  4:2. Musím zase upozornit na nepochopitelné pravidla, na tomto příkladu je to vidět nejlépe, Panteři porazí Eden 6:1. Poté hraje ten den jejich A v druhé lize a najednou dvě prohry po špatném výkonu a z jejich původní sestavy proti Edenu pouze 4 hráči. 

Comments