Zprávy‎ > ‎

Ohlédnutí za přátelským utkáním v Edenu dne 28.3.2013

přidáno: 2. 4. 2013 15:02, autor: Pavel Staš
Ve čtvrtek 28.3.2013 jsme byli pozváni týmem  Eden Beroun A hrající krajskou ligu (5.Liga).
Kluci z Edenu přistoupili k zápasu zodpovědně na rozdíl od nás, dokonce zajistili i rozhodčí. Z naší strany bylo nasazeno 15 lidí + brankář coš je hodně, ale sestava oproti zápasům byla zcela jiná. 
Náš přístup k zápasu - jdeme si jen tak zahrát na Eden nefungoval, největší slabinu jsme měli ve středním pásmu, kde docházelo ze strany Edenu k přečíslování a do naší obrany se dostávali ve 3 na 2 nebo 4 na 3 a s těchto situací se soupeř nemýlil a sázel Dádovi góly , některé opravdu nešli chytit a některým střelám se David mistrně vyhnul. Ale asi v půlce zápasu Dáda vytáhl zákrok snů ala Dominik Hašek něco neuvěřitelného, nebojím se říci zákrok roku. Obrana vytvářela při tlaku se strany Edenu obrovské chyby (6 námazů do vyložených šancí dokonce jsme měli z Bořkem podezření na Olšína, že bývalým spoluhráčům z Edenu podvědomě nahrával) a dokonce se eden dostával i do samostatných nájezdů. Hodnocení útoků : první útok Bořek, Jiřík a Kuba Ksandr, Jiřík se dobře vracel dozadu a bojoval, Bořkovi se snad poprvé v sezóně nedařilo, míčky mu utíkaly nebo si je zašlápl a Kubík se po těžkém zranění kolene, které utrpěl na podzim s TBC postavil poprvé na hřiště s tím co nejvíce šetřit koleno, naštěstí se to obešlo bez dalšího zranění a i přesto dal gól. I přes tyto nedostatky dali kluci 4 góly, jak by to vypadalo kdyby přišel Michal nebo Mára si můžeme jenom domyslet. Druhý útok nastoupil v stabilní sestavě - Míca, Méďa, Pavel a hráli výborně jen škoda že Míca nedal z úniků nějaké  góly. Dokonce bránili i střední pásmo s kterým mají v mistrovských zápasech problémy. A poslední útok byl složen z Ríši, Mladého Vrbičky a Šakalíka tito kluci spolu hráli poprvé. Šakalík bránil spíše s námi vzadu, hraje celoživotně beka a bojoval jako lev, Ríša se to sám snažil vepředu chvíli udržet a Lukáš občas ukázal své šikovné ruce, prostě hráli co mohli. 
Skóre po 6 třetinách skončilo 11:6 pro Eden, pěkně jsme si zaběhali spíše bez míčku a na pivku i dobře pobavili při rozboru zápasu. Jak to tak vypadá příští rok si možná z Edenem zahrajeme i ostré zápasy v 6. lize jestli se kluci v 5 lize nezlepší a mi nespadneme. Jinak děkujeme klukům z Edenu za pozvání a dobrou organizaci budeme se revanžovat.

Comments