Zprávy‎ > ‎

Hodnocení sezóny 2012-2013.

přidáno: 6. 5. 2013 15:16, autor: Pavel Staš   [ aktualizováno 14. 5. 2013 10:19 ]
Tak už je to tady, Gladiátoři jsme zachráněni v 6.Lize.
ČFBU konečně označili sestupující a postupující týmy a my jsme se o bod zachránili.
Teprve dnes se ukázalo jak důležitá byla remíza s Vinohrady, kdyby jsme to prohráli tak už jsme v 7. lize.
Jak hodnotit ? Opět nalosovaná řekl bych nejtěžší skupina. Začátek sezóny výborný po dvou druhých místech na letních turnajích jsme se do 3.11. drželi na prvním místě tabulky po třech vítězstvích a jedné remíze.
3.11. pro nás začala nejhorší část proti Chodovu a TBC. Zaprvé značně oslabená sestava chyběl Mára, Komenda, Míca dokonce musel jít do útoku Olšíno, při velkém vylučování našich hráčů a absence dobrých zákroků v brance jsme oba zápasy prohráli a ještě z TBC se zranil Kuba Ksandr na zbytek sezóny.
11.11. prohra s VŠSK zápas začal čtyřmi góly za 4 minuty a konečně výhra se Zdicemi byli jsme na 5. místě.
8.12. Dobrá hra s tím co jsme měli, v druhém útoku museli nastoupit obránci, s Vinohrady jsme dokonce  vedli 2 minuty před koncem potom dva fauly jeden na 5 min a druhý na 2 minuty a prohra o gól. Druhý zápas s Neo do půlky vyrovnaný a pak 4 góly od půlky a prohra. Míca měl zlomenou nohu s hokejbalu tak že další zraněný .
Tak že první půlku sezóny končíme na 8. místě tabulky.
První zápas nového roku 5.1. výborný s FKMP vítězství na pomoc přišel Michal a ukázali jsme co umíme.
2.2. První zápas těžký proti Dragonu prohráli jsme 2:1 s tím že jsme 15 minut byli vyloučeni a 20 minut osobní tresty + ČK pro Mícu.
       Druhý zápas bez problémů 10:0 s Desperádos, ale v pondělí přišla kontumace za Komenďáčka, nebylo zaplaceno startovné
       2 x  0 : 5  a dostali jsme se zbytečně do problémů rázem na skóre o 18 záporných bodů více
23.2. První zápas Proti Torzům Sorry další velká komplikace, od nás snad nejhorší zápas sezóny  3 góly od půlky a nedovedli jsme přehrát tým sedmi čtyřicátníků ve 13 lidech (opět chyběl Mára).
Druhý zápas super, porazili jsme poprvé TBC a to nás nakoplo na zbytek sezóny.
17.3. Nejlepší dvouzápas sezóny se Zdicemi 10:3 a s Chodovem 9:4.
14.4. Nejtěžší kolo sezóny, v nejlepší možné naší sestavě prohra s VŠSK 2:3 a velmi důležitá remíza s NEO 3:3
27.4. Poslední zápas o vše, Vinohrady jsme přestříleli 27:14  ale zabrzdilo nás 5 gólů v naší síti 3 s toho od půlky nakonec 5:5 a ten bod nás zachránil od sestupu. Poslední tři zápasy super, s prvními třemi dvě remízy a jedna těsná prohra.
Na to jaká byla marodka a jak jsme se scházeli to nakonec dobře dopadlo můžeme hodnotit sezónu kladně.
Největší naše problémy : neuvěřitelně moc trestných minut (půl sezóny ve čtyřech) , velká marodka, v polovině zápasů špatná hra ve středním pásmu, nevyrovnané výkony v bráně, špatná spolupráce obrana - útok a nakonec administrativní chyba.
Naše plusy :  Výborná parta, nejbojovnější tým, nejlepší střelec ligy Bořek, útok Bořek- Mára- Michal asi to nej ve skupině D a poměrně spolehlivé výkony obrany , prakticky velká snaha všech ke konci sezóny udržet se.
Jinak umístění neodpovídá sezóně, kdyby nás ČFBU neobralo o 3 body a 18 kladných v celkovém skóre, nepodělali jsme to s těma Torzama,  tak jsme skončili na konečném 5. místě.
Na příští sezónu to chce hodně trénovat, zlepšit techniku a střely, scházet se poctivě na zápasy a tréninky, dořešit bránu a snad to půjde lépe.