Zprávy‎ > ‎

Dvě prohry Gladiátorů v Edenu dne 23.2.2014 (8. herní den).

přidáno: 2. 3. 2014 6:43, autor: Pavel Staš
8.herní den v Edenu dopadl pro nás tou nejhorší variantou. Na poslední chvíli ulehl se střevní virózou Mára a Komenďáček musel asi do práce, tak útok byl znatelně oslaben. O tom že chyběl Bořek ani nemluvím.
První zápas s NEO Praha začal pro nás celkem dobře skoro polovinu zápasu jsme vedli 1:0.
V druhé třetině v rozmezí mezi 4-8 minutou jsme dostali 4 laciné góly se střední vzdálenosti a bylo po zápase. Poslední třetina proběhla vyrovnaně 2:2. Celkově jsme prohráli 6:4 se soupeřem s kterým jsme na podzim vyhráli 8:2.
Kde se stala chyba: 1. špatná obrana středního pásma, 2. neproměňování šancí, 3. časté vylučování celkem 12 minut to je jedna třetina , 4 laciné góly.
Druhý zápas proběhl s Merkurem B posíleným hráči s 3.ligy.
Narozdíl od NEA nás Merkur celkem v pohodě přehrával dvě třetiny. Pochvalu narozdíl od prvního zápasu zaslouží Golman Dáda, který udržel výsledek alespoň 0:3 po dvou třetinách, mohlo to být i více. Poslední třetinu se kousl Kuba, Jarda a spol. a dali během 6 minut 4 góly a rázem byl stav 5:4 pro Merkur a do konce zbývalo 2:30 minut  rýsovala se remíza.  Tuto šanci zahodil Míca svým zbytečným vyloučením a bylo po šancích. Konečný výsledek 6:4 pro Merkur.
Tímto výkonem v 8 hracím dnu jsme se rázem po dobrých podzimních výsledcích ocitli v zóně sestupu na 8 místě.
8 hrací den byl jednou s posledních šancí na klidnou záchranu, ale nechali jsme šanci utéci.
Teť máme poslední šanci se semknout, každý v šatně uznává že by jsme měli trénovat protože nikdo neumí vystřelit a brankář si nezachytá.
První trénink po zápase přijdou 4 lidi a ani míčky nedorazí,  vylučování  - poslední dva zápasy  18 trestných minut , alkohol před zápasem !  - nic se nemění.
Čeká nás ještě šest zápasů: Panteři, Eden, Falkon Žižkov, Hořovice, Ressler, TBC.
S třemi týmy nedokážeme vyhrát ani v plné sestavě : Panter, Hořovice, Eden. Zbývají : Ressler, Falcon a TBC, TBC nehraje A ani B tak že budou v plné náloži, s motivací vrátit nám poslední dvě porážky. Nutně potřebujeme dvě výhry a při dobré konstalaci výsledků by jsme nemuseli spadnout. Tak že si dovedete představit s kým musíme vyhrát.
Proto navrhuji následující kroky :  každou středu do 27.4. co největší počet lidí na tréninku a bude se prvních 30 minut trénovat střelba nahrávka, trénink vezmeme na 1hod 30 min. Kdo nemůže ať se omluví na fóru nebo předsedovi Jiříkovi sms. Kdo přijde pod vlivem, nebo bude popijet mezi zápasy a bude to ovlivňovat jeho hru, mohl by sedět na střídačce.
Na sobotu 15.3.  zápasy od 8 hodin a 11:30 (zvlášť důležitý je zápas s Falkonem od 11:30) je třeba domluvit účast Máry a Komenďáčka (chlapci prosím přijďte pomoct teče nám do bot), Bořkovi se záda zlepšily, tak možná zkusí také nastoupit.
Pokud je toto příliš složité a zasahuje to do Vaší představy o tom jak pokračovat dál v našem týmu, tak je tu druhá varianta, vykašlat se na to co jsem psal  a chodit si nadále jen tak pinknout na dvě a radovat se s porážky Béčka a zahrát si na pohodu příští rok 7 ligu bez stresu tam se tolik nenaběháme a pivko nebude taky problém.
Napište co si o tom myslíte a jaká varianta je pro Vás lepší ať si vybereme tu správnou cestu, pokud se nikdo neozve beru to za variantu č. 2.