Zprávy‎ > ‎

Druhý hrací den sobota 20.10.2012 v hale TBC Králův Dvůr

přidáno: 14. 10. 2012 17:26, autor: Pavel Staš   [ aktualizováno 16. 10. 2012 4:32 ]
V sobotu 20.10. 2012 nás čekají další dva soupeři a to:
V 9 hodin 10 minut ráno tým Desperados Praha- B.  Sraz pro všechny hráče Gladiátoru v 8 hod 15 min můžete přijít i na 8 hodinu před námi hrají Torza Sorry,  které budeme mít jako druhé, tak by jsme si je měli okouknout.
Desperados - B obě utkání 22.9 prohrál asi kvůli tomu že přijeli v šesti. Minulou sezonu postoupili ze sedmé ligy jako my. Ale pozor jejich A hraje 3. Ligu je možná že přijedou úplně v jiné sestavě než 22.9.
Druhé utkání proběhne v 11 hodin 30 minut s týmem Torza Sorry Praha je to parta všestranných sportovců hrající florbal asi 12 let. Poslední čtyři roky sestupovali ze 3. ligy až do 7. ligy a minulí rok začali stoupat zase nahoru do 6. ligy. Tak že tam zkušenosti jistě budou.  22.9. vyhráli se Zdicemi a prohráli o gól  s VŠSK MFF PRAHA které jsou 2 v tabulce. Nesmíme žádné utkání podcenit.
Přibližná sestava: obrana : Pavel Kramařík, Pavel Staš, Jan Vrba, Jarda Rendla, Jan Ksandr
                             útok : 1. Bořek Sláma, Jiří Svoboda, Mára Kardoš
                             útok : 2. Jakub Ksandr, Pavel Špirit, Jan Mičko
                             útok : 3. nový hráči + 5 hráč s obrany
                        brankař : Robert Svoboda
To je nástřel pro rejžu Bořka aby to dal dohromady na koho jsem zapomněl dejte vědět.