Zprávy‎ > ‎

Druhý hrací den 6.10.2013 v Hale Králova Dvora vyšel na 70%.

přidáno: 6. 10. 2013 15:39, autor: Pavel Staš
První zápas s Ressler Boys pro nás začal výborným začátkem v 8 minutě jsme vedli 3:0 . Do konce třetiny jsme dostali na 3:1.
Druhá třetina se nesla v duchu našich spálených vyložených šancí a méně bojovné hry a díky tomu, místo aby jsme zlomili tým Ressler, tak jsme inkasovali na 3:2. Poslední třetina se nesla v podobném duchu a protihráči  bojovným výkonem srovnali na 3:3 a dokonce měli v poslední minutě šanci vyhrát, coš se naštěstí nestalo. Dá se říci že kdyby jsme proměnili alespoň 1/3 vyložených šancí, tak zápas pro nás mohl dopadnout daleko lepším výsledkem. Celkový výsledek 3:3. V zápisu jsem si všiml zranění hráče soupeře  č. 17 přejeme brzké uzdravení.
Druhý zápas proběhl s TJ Kyje již podruhé za sebou v tomto měsíci. Oproti minulému zápasu jsme poslední třetinu nezačali odkládat brnění a dotáhli jsme zápas do vítězného konce v poměru 9:3. I když skóre vypadá jednoznačně tak jsme si pěkně mákli, nejvíce nás zlobili hráči Petr Chýle, to se dalo čekat a Ondřej Hendrych, který je bývalým hráčem SKK Future a Sparty Praha a v obraně Šakalík.
Když jsme šli s Bořkem na limču, nemohli jsme ani vyjít schody do restaurace, je tedy pravda že on nesl Michala na zádech.
Sestava: golman - Dáda, obrany - Rybízek-Olšíno, Já-Vrbička a Jarda s Honzou Ksandrem útoky : Bořek-Jiřík-Méďa, Kuba-Pavel - Míca a  dostřídával  Jožan .
Nejlepší v Kanadském bodování: Bořek 4-2, Méďa 1-4, Jířík 3-1, Míca 2-1.
Pochvalu zaslouží úplně všichni, hlavně za druhý zápas, vyloučených jsme měli pouze 5 za oba dva zápasy to je super, jen snad do budoucna by chtělo potrénovat dovednosti s florbalkou, protože co mi netrefíme to je mazec.  A velká chvála putuje brankařovi Davidovi dnes to byly špičkové výkony. V tabulce jsme na 4 místě zatím dobrý.