Zprávy‎ > ‎

Čtyři naši hráči v TOP 10 skupiny D šesté ligy.

přidáno: 15. 1. 2013 4:27, autor: Pavel Staš
Jen taková zajímavost aby mi nevyschla náplň v propisce v době kdy se nic nehraje.
Máme čtyři chlapáky v TOP 10 v udělení trestných minut v dosavadním průběhu 6 ligy skupiny D.
Na 1. místě s počtem 29 minut je borec Filip Červený s FKMP,  krásné 2. místo patří našemu Bořkovi s 25 minutami, na 3. místě se umístil Jiřík Svoboda s 18 minutami, 5. místo patří Janu Ksandrovi se 14 minutami a šesté Márovi 13 minut.
Náš oddíl je na celkovém 1. místě celkem 112 trestných minut z 11 zápasů, coš je 10 minut na zápas (5 vyloučených) prostě každý zápas hrajeme 1 třetinu ve čtyřech prostě GLADIÁTOŘI. Plno zápasů nám ovlivnilo naše vylučování a dokonce zavinilo i prohry. Na 2 místě je FKMP se 76 minutami.  Ostatní týmy se pohybují v průměru od 16 minut do 46 minut.
Samozřejmě některé fauly jsou nezbytné při obranné činnosti a nebo pramení s přílišné snahy dát gól jako u Bořka, to se nedá vyčítat, ale polovina faulů je naprosto zbytečná ( hra hlavou a na zemi, oplácení po odpískání, vysoké hokejky, házení hokejkou a řeči na rozhodčí + nesportovní chování) to může každý ovlivnit. Bylo by super tyto zbytečnosti odstranit a dostat se v druhé polovině soutěže na průměr 4- 6 minut na zápas. Navrhuji za zbytečné fauly uvedené v závorce platbu do kasičky (50-100 Kč) z některých hráčů by byli docela dobří sponzoři.
                             Doufám že jsem někoho neurazil, je to jen takové zpestření, ale třeba by nám to do druhé poloviny