Zprávy‎ > ‎

9. hrací den 17.3.2013 v Edenu Beroun.

přidáno: 18. 3. 2013 6:41, autor: Pavel Staš   [ Aktualizováno 25. 9. 2015 10:09 uživatelem Jiří Svoboda ]
Hrací den plný výborných výkonů týmu Gladiátorů.
Brána - Robert, Obrana : Já -Jarouš, Olšíno-Jožan, Vrbička-Ksandřík, Útoky: Bořek - Mára - Jiřík, Pavel Spirit- Méďa - Míca (sestavy obran se měnily)
První zápas se Zdicemi. Z tohoto zápasu jsme měli obavy protože na Zdice jsme neuměli hrát a v první sezóně 2010-2011 nás poráželi. Tento zápas jsme prostě museli vyhrát, aby jsme nesestoupili. Začátek byl nervóznější, ale v první třetině jsme si vybudovali skóre 3:1, druhá třetina skončila stejným skórem 3:1  a rázem se zápas stal příjemným vylepšením skóre v poslední třetině 4:1.
Výsledek 10 : 3 byl pro Zdice krutý, je vidět že procházejí herní krizí, která je letos pošle do 7. ligy . V tomto zápase výborně zachytal Robert a útok byl exkluzivní. V obraně to ale hodně skřípalo plno chyb a systém starý-mladý se neosvěčil. Zdice výborně rotovali křížili se a neustále vyvolávali v našich nesehraných obraných dvojicích zmatek.
Druhý zápas s Chodovem C. Daleko větší obavy než se Zdic byly ale z Chodova. První zápas jsme s nimi prohráli 8:3 a Chodov bojuje o postup do 5 ligy. Myslím si že přijeli pro jasné vítězství a nepřipouštěli si nic jiného, ale pozor to nevěděli že narazí na Jiříka Svobodu, který je zchladil třemi góly na začátku utkání a dorazil jedním na konci. Prostě tento heroický výkon se snad ani nedá slovy popsat hlavně Jiříkovo únik a následný blafák, který by zasloužil umístit do televize Nova -borec na konec. Přemýšlíme vyhlásit sbírku  na bronzovou sochu.
Jinak v zápase super zachytal Robert, obrana se přeskupila do původních dvojic a šlapala na jedničku a útok opět na jedničku. Na začátku třetí třetiny dokonce svítil stav pro nás 8:2. Nakonec jsme trochu polevili a skóre skončilo 9:4  pro Gladiátor.
Tento víkend byl po dlouhé krizové době opět suprový,  nejlepší hráči v útoku Bořek 9 bodů, Mára 8 bodů, Jirka 6 bodů, Míca 6 bodů (nejlepší střelec 5 gólů) pochvala patří celému útoku.

Obrana v druhém zápase super
a brankář v obou zápasech bezchybný, a Dádovi patří dík za hlasitou podporu a vychytanou nulu uzdrav se.
Prostě pochvalu zaslouží všichni, ale hvězda dne : Jířík.
Co hodně ovlivnilo oba zápasy bylo to, že jsme měli pouze 3 vyloučení, coš je náš rekord jen tak dál.
Máme 25 bodů na 6 místě a před sebou tři zápasy s prvními třemi. Musíme utrhnout alespoň 3 body to by nás mělo teoreticky zachránit a při zisku 6 bodů už jasně obhájíme 6. ligu.