Zprávy‎ > ‎

8. hrací den první zápas sobota 23.2.2013 v 9 hod.10 min. na Vinohradech.

přidáno: 3. 2. 2013 13:46, autor: Pavel Staš
V sobotu 23.2.2013 nás čekají dva veledůležité zápasy, sraz asi tak okolo 7 hod 45 min u sokolovny odjezd nejpozději v 8 hod . Hala je ta samá (na Vinohradech) jako u 6 hracího dne je tam i mapka.
První zápas s týmem Torza Sorry, které jsou 4 body za námi na sestupovém 9 místě tabulky sestupují 3 týmy 9,10,11 místo. V případě naší prohry by jsme byli bod od sestupu a to je alarmující. Torza jsme už porazili 8:6, ale je to dobře hrající tým který dovede překvapit tento víkend remizovali s VŠSK MFF Praha s kterými jsme my prohráli 6:3.
Druhý zápas nás čekají TBC Králův Dvůr, které jsme ještě nikdy neporazili, tak snad se to povede v sobotu.
Kdyby se povedly oba zápasy,  mohli by jsme se od sestupové linie bezpečně oddálit v opačném případě to bude napínavé.

V každém případě to chce, aby jsme se dali dohromady žádné fauly a hádání . Je důležité, aby přišel Mára potom by se dal seskládat silný útok třeba Bořek, Mára a Komenďáček  (nebylo by to vše na Bořkovi) a v druhém útoku, kdyby ožily křídla Míca  by stačilo kdyby hrál jako o tréningu a Pavlík začal běhat a bojovat jako v zápase proti Vinohradům. A důležité je že poslední dobou má Robert výbornou fazónu, mohl by nás opět v obou zápasech podržet.
Proti zbytečným vyloučením je třeba tvrdě zabojovat. Je domluveno výborem že budou pokuty první dostal už Míca .
Teť jde o to nastavit jejich výšku napište názory do diskuze.
Můj návrh :
100 Kč : vyloučení na dvě minuty za zbytečnou  hlavičku, hru bez hokejky, hru na zemi, zbytečnou tvrdost a zákeřnost, oplácení po odpískání házení hokejky , neplatilo by se za tyto fauly které budou nezbytné k odvrácení gólu.
300 Kč : vyloučení na 5 minut, nebo 2 +10 , nesportovní chování řeči a urážky rozhodčích, opakované zbytečné vyloučení (3 x a více za zápas)
500 Kč : Hrubé přestupky vyloučení na pět minut + další zbytečné tresty , červená karta , napadení protihráče.
Vybrané peníze půjdou do kasy a zaplatí se s nich nějaká akce (turnaj nebo bouda).
Napište názory nebo bude ceník projednán a nastaven výborem klubu.