Zprávy‎ > ‎

8. hrací den 23.2.2013 na Vinohradech.

přidáno: 25. 2. 2013 10:44, autor: Pavel Staš
Byl to den ohromných paradoxů do teť to nedovedu pochopit, co dokáže udělat psychika s herním projevem.
Sestava Gladiátorů : Brána - Robert,  Obrana : Já -Jarouš, Olšíno-Jožan, Vrbička-Ksandřík, Útoky: Bořek - Komenda - Jiřík, Pavel Spirit- Méďa - Míca (sestavy útoků se měnily)
První zápas : Torza  Sorry : Gladiátor  4:5
Tento zápas byl veledůležitý pro udržení v 6. lize. Minulí týden nám svaz velice přísně kontumoval 7. hrací den za administrativní chybu zapomnělo se uhradit 500 Kč za Komenďáčka ten zmatek zapříčinilo jeho vleklé zranění. Tak že jsme spadli na 8 místo o bod před Torza, které se nacházeli na sestupové pozici a ještě skóre z kladného nám padlo do -16.
Ale přístup k tomuto zápasu byl tragický. Torza nastoupili v osmi lidech z 6 hráči okolo 40 let. Náš tým místo toho, aby do zápasu vlítl a soupeře uběhal , tak jsme v pohodě čekali že se ten zápas vyhraje sám. Přizpůsobili jsme  se jejich hře. Nejhorší naše slabina byla velmi špatná hra ve středním pásmu, kde se nebojovalo a docházelo k přečíslení  a Torza ihned pálili se střední vzdálenosti přes obránce do horní části brány, takto padly v zápase čtyři góly řekl bych pro ně se štěstím.
V druhé třetině jsme hru zlepšili a srovnali jsme na 3:3 . Poslední třetina opět tragédie a ještě k tomu festival neproměněných šancí.
a dva góly pro Torza.
V šatně po zápase zavládla taková nálada, že to vypadalo na konec našeho týmu a báli jsme se kolik gólů dostaneme od TBC.
Druhý zápas :  Gladiátor : TBC Králův Dvůr 4:3
Druhý zápas byl jako z říše pohádek, proti TBC posílené 3 hráči z B a jedním z A, jsme byli úplně jiné mužstvo, bojovné, střední pásmo bylo naše a najednou to šlo . V jednu chvíli jsme vedli 4:1 a měli jsme ještě plno dalších gólových šancí, které vychytal jejich výborný brankař.  Poslední třetina byla o trochu horší prohráli jsme ji 1:2 i díky trestnému nájezdu. Jediné co by se dalo vytknout bylo 7 vyloučených,  ale nutno podotknou, že bylo vylučováno velice přísně i za hru do těla, za kterou se běžně nevylučuje. Asi rozhodčí chtěli udržet emoce na uzdě, protože toto derby je vždy vyhecované. V první třetině jsme dokonce hráli v oslabení 3:5 a gól jsme nedostali. Prostě poprvé po 3 letech se to povedlo, mohlo by nás to nakopnout k lepším výkonům.
Z hráčů lze pochválit obrana v obou zápasech prošli góly pouze se střední vzdálenosti mimo jedné dorážky.  Robert a útočníci zaslouží pochvalu za druhý zápas hlavně jsme moc rádi že se v druhém zápasu chytli Míca a Pavel Špirit, kdyby jim to vydrželo ještě pět zápasů tak záchrana je jistá. A nelepší v útoku zase Bořek hattrick proti TBC a jeden gól proti Torzu je to prostě hvězda, je vidět že ten Růžička ve Slávii se Bóřovi věnoval.