Zprávy‎ > ‎

7. herní den proběh v neděli 26.1.2014 hala Praha Kunratice .

přidáno: 29. 1. 2014 10:54, autor: Pavel Staš   [ aktualizováno 29. 1. 2014 13:25 ]
Byl to pro nás nejhorší hrací den téhle sezóny.
Že nám chybí nejlepší střelec Bořek, nechodí Mára, kteří s Kubou tvoří základní stavební kameny útoku je obrovský průšvih a ještě si děláme problémy totální nedisciplínou.  Ráno jedu pro Olšína, který mi potvrdil ještě večer v 20 hod že jde, a ráno Olšíno nikde a vyplej telefon (zřejmě veselá noc). Přijedeme k Sokolovně Míca nikde. Když jsme vyrazili volá v 7:15 kde jsme a ať se pro něj vrátíme, přitom odjezd byl v 6:30. Ještě se urazil a musel ho nabrat Bořek, který jel o hodinu déle. To znamenalo přemluvit rozhodčí a pantery jestli může Míca naskočit do zápasu déle což pravidla nedovolují. Asi v 8:15 Míca dorazil evidentně po opici.
První zápas s Panters B . Panteři přijeli v nejsilnější možné sestavě s 8 hráči, kteří nastupují pravidelně v 2. lize.
Začátek jsme poměrně drželi s Pantery krok a dokonce na tabuly svítil stav 3:2 pro Pantery, který nám dával naději na dobrý výsledek.
A pak to začalo skřípat Jiřík se po tvrdém souboji v rohu neudržel a nastoupil na soupeře dostal 2 minuty, to nestačilo vyhlásil rozhodčí 10 minut osobka, tak že na lavičce seděli dva naši. Potom se přidal Míca, který  hráči Panters dal po odpískání krosček, toto opakoval ještě jednou . Tak že trestných minut celkem 12 + 20 minut osobní tresty. Proti tak dobrému soupeři hrát jednu třetinu oslabení dokonce tam bylo dvakrát 5:3 se zraněným brankářem a 20 minutami osobního trestu je přepych, který si nemůžeme dovolit a skončilo to výhrou 8:3 pro Panters B. Tento výsledek je ještě dobrý když vezmeme že Eden s nimi prohrál 6:1.
Druhý zápas jsme sehráli s Falkonem Žižkov.
Po zápase s Pantery jsme byli totálně vyčerpáni, neustálými vyloučeními, sotva jsme tahali nohy teda mimo hříšníků kteří si poseděli na trestné za sebe mohu říci že jsem byl úplně hotový.
První polovinu zápasu jsme ještě drželi se soupeřem krok,  ale v druhé polovině nás Falkoni zlomili tvrdou hrou (samí urostlí  a silově vybavení hráči) a nám totálně došly síly, ještě poslední třetinu jsme měli 2 x 2 minuty vyloučení + 10 minut osobka pro Komenďáčka za nastřelenou ruku a rozhodčího nazval klaunem. V tomto případě nás rozhodčí poškodil za to se 2 nedává ale ten Klaun ale nemusel byt vysloven. Konečný stav 7:3 pro Falkon.
Nejlepší hráč obou zápasů byl Kuba Ksandr, dobře hrál Komenďáček, v druhém zápase výborně bojoval Jirka.

Teť se musíme rozhodnout jakou cestou půjdeme, jestli se dát dohromady jednou za měsíc vynechat chlast na jeden večer, vykašlat se na to neustálé vylučování ( máme 155 trestných minut na druhém místě je Břevnov ze 70 minutami Hořovice 12 min, Panters 13 min), není to jen v rozhodčích,  prošel jsem 48 zápasů z toho  v polovině nebylo vyloučeno víc jak 2 hráči na zápas. Chce to trochu rozumu a úcty k těm, kteří se starají o běh klubu a nebo budeme pokračovat v tom co předvádíme, vykašleme se na výsledky půjdeme do 7 ligy a budeme si moct dát klidně pivko a dělat dál ostudu v 7 nebo 8  lize se to ztratí. V tom druhém případě budeme vybírat na vše příspěvky i na turnaje a sraz bude u haly, v které se bude hrát , ať se každý dopraví jak umí.

Jestli se rozhodneme pro první variantu, nic není ztraceno, koukal jsem na zápasy do konce sezóny, mohli by jsme vyhrát  4 z osmi, a za dobré konstalace ostatních výsledků by to mělo stačit na 4-5 místo. Na tréninku by jsme měli alespoň 15 minut střílet s nahrávek, Při hře neběhat v útoku do rohů, ale jezdit středem, tlačit se do brány co nám teť nejvíc chybí .  Doufám že to s námi dopadne dobře, protože by to byla škoda, dobrá parta se v této době shání špatně.