Zprávy‎ > ‎

6. hrací den 5.1.2013 v hale Sokolu Vinohrady

přidáno: 5. 1. 2013 7:50, autor: Pavel Staš
Tuto sobotu jsme nastoupili k jedinému zápasu s  FKMP Praha  v sestavě: golman- Robert / obrana: Jarda, Jan Ksandr, Jan Vrba, Pavel Staš, Ribízek / útoky: 1 - Bořek, Mára, Michal Andrdlík, 2-Jirka, Pavel Špirit, Míca a Méďa dostřídával.
1. třetina skončila 1:3 v náš prospěch. Dva góly střelil Michal Andrlík tímto ho vítám po 18 měsíční pauze zpět, je vidět, že ze svého umu nic neztratil. Jeden gól přidal Pavel Špirit po krásném průniku.
2. třetina skončila 1:0 v náš neprospěch. Tato třetina se nesla v duchu boje o každý míček a neproměněných šancí na střely na bránu to skončilo 7:7.
3. třetina skončila 3:4 v náš prospěch. V této třetině jsme zvýšili vedení na 7:3, dva góly zařídili Bořek s Márou a po jednom gólu dal Míca a Jarda. Jediné mínus bylo to, že jsme vypustili konec a dostali jsme zbytečné 3 góly, po dorážkách mohlo být lepší skóre.

Golman: Robert Svoboda - výborný výkon, šlo na něj 27 střel pustil jen 5 a to ještě tři byly po dorážkách góly smolné, (zapracujeme s Robertem pouze na vyražených míčcích před bránu - koordinace obrana brankář).
Obrana: myslím si slušný výkon, Soupeř neutekl ani žádné velké chyby + gól a nahrávka (musíme zapracovat na rychlejší rozehrávce).
Útok: Bořek -Mára-Michal - neuvěřitelně silný útok, až se ještě lépe sehrají bude to neuvěřitelný branko stroj -  dnes 4 góly, 3
           nahrávky,  Jirka -Pavel-Míca  - Jirka - výborný výkon hlavně v obranné činnosti + nahrávka na gól, Míca - po zlomenině nohy
           a hned 2 body a Pavel - nádherný průnik s gólem, Méďa  dostřídával  oba útoky, výborný výkon v obranné činnosti. ( Útočníci
           občas při útoku zapomínali na zadní vrátka je třeba se vracet a držet si svojí pozici) jestli jsem napsal něco špatně Bóřa to na
           tréninku uvede na správnou míru.
           Kvalita soupeře se ukázala v jejich druhém zápase kdy porazili NEO 10:4
Nepříjemné zranění postihlo soupeře, vykloubené rameno po pádu, přejeme brzké uzdravení .