Zprávy‎ > ‎

5. hrací den 8.12.2012 v Kunraticích

přidáno: 11. 12. 2012 13:43, autor: Pavel Staš
8.1. jsme sehráli dva zápasy v improvizované sestavě :  V Brance- David (Robert se omluvil v pátek)  obrana - Vrbička, Ribízek/ Já a Olšíno/ , útok 1- Bořek, Mára, Jirka útok 2 - Jarouš , Honza a Méďa. Druhý útok se nám úplně rozpadl tak se museli obětovat dva obránci.
V prvním zápase proti nám nastoupilo mužstvo Královských Vinohrad C značně posílené 2 hráči 1. liga 2 hráči 3 liga a ostatní mladíci hráli určitě ještě před dvěma lety 2 ligu juniorů. Velice silný tým samí dvacetiletí rychlí techničtí hráči ale bohužel bez smyslu pro Fair Play.  V prvních 2 minutách nám dali 2 góly z dálky a bylo vidět jejich úšklebky, ale chlapci se spletli na konci druhé třetiny jsme vedli 4:3 a to ještě snižovali v přesilovce. Poslední třetinu jsme takticky a za přispění rozhodčích nezvládli . Ve třetí minutě jsme dostali gól na 4:4 a tento stav vydržel až do 11 minuty. 2 minuty do konce jsme měli za vyrovnaného stavu  přesilovku 5 na 4. Mohli jsme v klidu dohrát a i vyhrát, ale přišlo zbytečné vyloučení za hru bez hokejky a poté Bořek v tahu na branku, kdy tam vodil všech 5 hráčů u mantinelu za brankou byl dřív u míčku a v tvrdém souboji s hráčem z 3 ligy šli oba na zem, a  po odpískání nakopl hráč Trčálek Bořka do hlavy a rozhodčí dal dvě minuty Bořkovi  (za stažení na zem) a jejich hráč nedostal nic, i když je to na ČK1, při reklamaci rozhodčí řekl ať si to spolu vyřídí venku. 8 sekund před koncem jsme dostali gól na 5:4 v oslabení 4 na 3. Dle přihlížejících hráčů TBC nás jasně zařízl rozhodčí, ale jak už jsem psal mohli jsme se tomu vyhnout. Protihráči na nás vystřelili za celý zápas asi tak 10 x z dálky z toho 4 góly a jeden z dorážky z blízka jinak to šmrdlali na půlce.
Druhý zápas na nás nastoupilo mužstvo NEA.
Za sebe musím říct že jsem s toho měl vítr zápas s Vinohrady nám vzal hodně síly  pak dlouhá pauza a NEO přijelo na první zápas.
Zápas začal dobře, vedli jsme v první třetině 2:1 a v polovině zápasu byl stav 3:3. Potom jsme dostali dva slepené góly skoro od půlky a co jsem viděl na tvářích spoluhráčů beznaděj. Výborný výkon přehráváme soupeře a najednou prohráváme. Do konce třetiny jsme už hráli vabank a jejich výborný brankář čaroval, nám přibyly dva góly do vlastní sítě.  Výborný zápas skóre absolutně neodpovídá průběhu opět 10 střel z dálky a 6 gólů a po mojí chybě jeden z bližší vzdálenosti.
Když zhodnotím oba zápasy tak jsme předvedli po dlouhé době výborný bojovný výkon, na lavičce vládnul bojový duch a všichni se hecovali .V tak okleštěné sestavě zázrak jen škoda toho prvního zápasu všichni hráči v poli zaslouží velkou pochvalu. Do 5. ledna musíme poskládat druhý útok přislíbil nám výpomoc  Michal Andrlík a snad se vrátí Komenďáček, mohlo by se vše v dobré obrátit tak chlapáci choďte poctivě na tréninky, je nutné sehnat na jeden trénink velkou halu.