Zprávy‎ > ‎

4. turnaj 6 ligy proběhne 9.11.2013 v Edenu pozor pořádáme !

přidáno: 30. 10. 2013 6:06, autor: Pavel Staš
Udělejte si čas, hlavně jestli můžu poprosit dopoledne kluci co nemají ještě rodiny, aby jsme úspěšně zvládli tento turnaj. Pro ty co nebudou dopoledne, sraz v 12 hod 50 minut.
První zápas máme od 13 hod 50 min s týmem NEO - vysoké školy Praha,  určitě si na tento tým dobře pamatujete minulý rok v naší skupině D skončilo NEO na 3. místě se 37 body, 4 body od postupu. My jsme s nimi hráli první zápas 3:7 prohra a druhý zápas zatím v naší nejsilnější sestavě 3:3. Je pravda  že v jejich sestavě se objevuje 10 hráčů z minulého roku + 3 hráči přibyli a pět hráčů na soupisce není. Ten dobrý brankař nastupuje i letos. Letošní výsledky NEA jsou na začátku sezóny horší než minulý rok prohráli s Merkurem B 6:3, s Žižkovem 8:2, s TBC 4:2, s Pantery 8:0 a vyhráli s Břevnovem B  7:1 a s Resslery 5:2.
Tak těžko říci, ale dle výsledků by to snad mělo jít důstojně uhrát i s nějakým bodem.
Druhý zápas hrajeme v 17 hod 20 minut s týmem Sokolu Břevnov-B, s kterým jsme tuto sezónu vyhráli v prvním zápase 5:1.
Zrekapituluji minulý zápas, šlo na nás asi pět střel za celý zápas, měli jsme tak ještě 10 vyložených šancí navíc, a to opravdu vyložených jen Komenďáček nedal 3 x z 1metru a Míca asi tři nájezdy. Mají dobrého brankaře, který je podržel mohlo to být klidně o deset.  Poslední dobou se Břevnov B začíná sehrávat, poslední kolo získali 6 bodů za porážku Kyjí 4:3 a Merkuru B 3:2 a ještě získali bod z Resslery za 3:3. Tak že je nemůžeme podcenit, kdyby jsme to prohráli, tak mají stejně bodů jako my.
Můžeme brát jako super úspěch 6 bodů, za dobrý 4 body za povinnost 3 body a za neúspěch 1 nebo 0 bodů.