Zprávy‎ > ‎

3 hrací den 3.11.2012 pro nás byl černým dnem.

přidáno: 4. 11. 2012 8:40, autor: Pavel Staš
Krize našeho týmu, která se začala projevovat v posledních dvou měsících se maximálně naplnila tuto sobotu. V první řadě nám chyběli 3 klíčoví hráči Mica a Mára kteří mají formu jako hrom a Mário, který se po deseti letech od doby co hrál za Tatran Střešovice dostává do formy. Tak že poskládat útoky byl problém. Sestava v brance Robert Svoboda, David Pantlík/ Obrana - Honza Vrba, Pavel Kramařík, Jarda Rendla, Jan Ksandr, Pavel Staš/ útok- Bořek Sláma, Olšíno, Jiří Svoboda - Kuba Ksandr, Jan Vítkovský, Pavel Špirit
K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti týmu Chodova C. Tajně jsme doufali dle dosavadních výsledků Chodova - dvě prohry, jedna remíza a jedna výhra o gól že by se dal urvat nějaký ten bod. Ale první zápas Chodova s druhým týmem tabulky (Neo Praha), který Chodov vyhrál 6:2 nevěstil nic dobrého.
Zápas začal šokem po prvních dvou minutách jsme prohrávali 2:0, poté přišlo naše vyloučení a trestný nájezd který Robert vychytal  a ani v oslabení jsme nedostali gól. Od 8 min jsme se vzchopili a stav do konce první třetiny otočili na 3:2
Druhá třetina začala naším tlakem a festivalem neproměněných šancí do prázdné brány a kluci z Chodova do čeho plácli tak padlo do branky. Asi v půlce třetiny protihráč sekl našeho brankaře přes ruce  ve chvíli kdy měl míček v ruce a způsobil mu krvavé zranění jasný trest na 5 minut, který nebyl odpískán s tím že jestli se to bude opakovat tak Chodov dostane 5 minut. Je to okamžik, který za stavu 3:3 mohl zlomit zápas na naší stranu. Poté byl znovu seknut náš brankař a znovu nebylo pískáno i když nám to bylo slíbeno. Do konce třetiny jsme dostali gól na 3:4 byla to třetina kdy jsme hráli lepe a prohráli jsme ji 0:2
Třetí třetina plná emocí začala naším zbytečným vyloučením úmyslně nedodržená vzdálenost od rozehrávky v oslabení padl gól na 5:3 řekl bych že tam se zlomil zápas pro Chodov. Poté byl zápasnickým chvatem shozen Olšíno k zemi a zase se nevylučovalo. Při stavu 3:6 Bořek vystřelil do odkryté brány (jasný gól) a brankař rukou bránu odtáhl do strany,  aby zabránil gólu totálně nesportovní chování min. za jasných 5 minut rozhodčí zase nic a ještě se přidali provokace ze strany Chodova hlavně hráč č, 42 mladý 19 letý frajírek, který se vulgárně choval k našim hráčům kolikrát o 20 let starším. Později jsem zjistil že to byl hráč extraligového Chodova, který v osmi zápasů za Chodov má na kontě 11 bodů a asi mu ta sláva brzy leze na mozek. Poslední třetinu jsme prohráli 0:4 totální propad i když jsme bojovali jak se dalo, měli spoustu nevyužitých  šancí , soupeř měl štěstí co vystřelili (hlavně z dálky tak tam spadlo konečný stav zápasu 3:8 pro Chodov. Musím uznat že Chodov bylo velice silné mužstvo, dokázali to i proti NEU dokonce i týmy co s nimi hráli před tím je nepoznávali, to se tak někdo má že má možnost posil z extraligy.
Druhý zápas jsme sehráli proti odvěkým rivalům  z TBC Králův Dvůr. TBC nastoupilo se sestavou mladíků 19-20 let kluci ještě před 2 lety hrající 3 ligu juniorů  + 2 posily z B a dva hrající za A. Oproti minulé sezóně a turnajům ale sestava podstatně hratelnější. Je paradox že když proti nám nastupovali skoro i dvě pětky z A (turnaj Králů kompletní 1 pětka A) tak jsme sehrály vyrovnanější zápasy. První třetina poměrně vyrovnaná skončila 2:1 pro TBC.
Druhá třetina byl šílený propadák hlavně se nám zranil Kuba Ksandr tak že všechno v útoku záviselo na Bořkovi. TBC hrálo výborně prakticky 2 třetina byla v jejich réžiji skončila 3:0.
Poslední třetinu za stavu 5:1 jsme začali bojovat hlavně Bořek tam kolikrát vodil 4 hráče a měl mnoho gólových šancí, které vychytal jejich výborný brankař. Poslední třetina skončila 1:1.
Konečné skóre 6:2 pro TBC . Zápas byl odehrán slušně bez emocí,  dobrý výkon rozhodčích, vyloučení 3:3.
Zhodnocení soboty 3.11 : Zlý muž Jiřík 2+10 minut a Honzík Vrbička 6 minut . Všichni bojovali oba zápasy . K útoku nejlepší výkon předvedl Bořek 3 góly z pěti a Kuba Ksandr měl mnoho šancí, celkově se nedařilo proměňovat šance. Obranná činnost mužstva špatná - obránci i útočníci hodně přečíslení a ponejvíc co střela tak gól. Obrana nepodpořila útok a naopak.
Po skončení zápasů proběhla schůze oddílu (dobrá večeře a pětipivo) . Na schůzi byla domluvena změna vedení tréninků a to tak že bude nutné začít trénovat i jiné věci než hra na dvě brány žlutý proti černým ve stejných sestavách. Půl tréningu nahrávky, střely a zpracování + taktika (povedou Bořek a Mário) druhá polovina hra.