Zprávy‎ > ‎

10. hrací den neděle 14.4.2013 hala Děkanka na Praze 4.

přidáno: 2. 4. 2013 15:41, autor: Pavel Staš   [ aktualizováno 2. 4. 2013 15:47 ]
Sraz v 7 hod 30 min, vyjíždíme nejpozději v 7 hod 45 min od Sokolovny.

První zápas  9 hod 10 minut VŠSK Matfis Praha - Gladiátor Beroun.
Čeká nás velice těžký zápas s 2 týmem tabulky nebojím se říci že na jaře nejlepším týmem, porazili minule i Vinohrady.
Klucí mají rádi matiku, podezřívám je že to mají ve hře vše skvěle propočítané. Musíme si máknout a donutit v jejich výpočtech udělat chyby.
Druhý zápas 11 hod 30 min  - Gladiátor - NEO.
Ani druhý zápas nebude lehký 3. tým tabulky NEO opět vysokoškolský v minulém zápase jsme s nimi po půlce zápasu vedli pak nám tam přistáli tři zrychlený góly od půlky a bylo to v pr.... . Tak snad se to nebude v neděli opakovat.

Hlavně apeluji na Máru , Komenďáčka nevím jestli tam bude i Bořek, opatrně v sobotu na hokeji a i po hokeji, víte jak je pro tým důležité, aby jste v pohodě nastoupili nebo dopadneme jako o první místo v Dačicích nebo jako z Edenem.
Roberte je třeba si upravit služby, aby ti to nevyšlo na tu neděli, víte všichni jak jsou tyto zápasy pro nás důležité mohli by jsme si pokazit celoroční snahu a šupajdit do 7 ligy.  
Jedna pozitivní zpráva, vrací se nám Michal Andrlík na poslední tři zápasy nám pomůže a příští sezónu jestli mu záda dovolí také.
Jestli se sejdeme v plné síle tak jak říká Michal budou se prodávat soupeřům lístky na kolotoč.
Kdyby se nám povedlo vyhrát oba zápasy jsme definitivně zachránění a 27.4.  si můžeme vychutnat poslední zápas sezóny s Vinohrady. 
Comments