Zprávy‎ > ‎

10. herní den v Radlicích byl výsledkově nejpovedenější z celé sezóny.

přidáno: 15. 4. 2014 14:39, autor: Pavel Staš
Jelikož jsem se nemohl zúčasnit díky dovolené informoval jsem se u našeho brankaře Dády Pantlíka protože to vidí z brány nejlépe, jak ta sláva proběhla.
K prvnímu zápasu mi  zdělil že dobrý až na první třetinu a druhý zápas prý také dobrý. Tak že s takto vyčerpávajícím reportem si snad všichni Gladiátoři a jejich příznivci určitě udělají přesný obrázek.
Ale dost legrace první zápas Derby  s Edenem Beroun nezačalo pro Gladiátory moc dobře. Tým Edenu bojující o postup do 5. ligy musel stejně jako Gladiátoři bodovat. Eden do toho vlétl neuvěřitelně a v rozmezí 3-6 minuty nasázel do naší sítě 4 góly. V 10 minutě se povedlo Jiříkovi utéct a nahrát na gól Pavlovi Špiritovi. V 11 minutě přidal pátý gól Eden a po první třetině vyhrával jasně 5:1. Tento stav soupeře ukonejšil a brali zápas jako vyhraný, ale udělali chybu. Toto jsme zažili v prvním zápasu s Kyjemi a z jasně rozjetého zápasu 7:2 jsme prohráli 7:8. Pokud se takto jasný zápas podcení a tempo se zmírní už do zápasu nejde znovu naskočit.
A také se to ukázalo v druhé třetině Gladiátor vybojoval 3 góly a najednou to bylo po druhé třetině 5:4.
V poslední třetině dostal Eden 1:4 a zázračný obrat byl na světě Eden - Gladiátor  6:8 !!!!!!!.
Oplatili jsme Edenu porážku a možná jim uteče i postup, jestli letos nebudou postupovat tři mužstva.

Druhý opět velmi důležitý zápas proběhl s velice bojovným mužstvem Ressler Boys.
Do jejich názvu by se mělo přidat slovo beton. Jsou to mistři remíz a vybojovaných výsledků.
První dvě třetiny byly vyrovnané a výsledek se přeléval na obě strany, po dvou třetinách  byl výsledek pro nás 4:3.
V poslední třetině se Gladiátorům povedl prolomit čtyřmi góly Resslerský beton a vyhráli jsme poměrem 8:5 .
Tyto dva výsledky nám zajišťují pohodové udržení v 6. lize nejhůře na 7. místě, ale umístění může vyšplhat až na 5. místo. Doufám že ČFBU nevymyslí nějakou obrovskou reorganizaci, o které se šušká, a nepůjde dolů víc týmů.
Tímto musíme poděkovat našim 10 statečným (v druhém zápase 11), za perfektní výkon, který nikdo v prvním zápase  nečekal, a to jmenovitě Dádovi, Jiříkovi, Méďovi, Jaroušovi, Pavlovi Špiritovi, Rybízkovi, Kubovi, Vrbičkovi, Komenďáčkovi, a Janu Ksandrovi v druhém zápase i Mícovi za tuto senzaci kluci děkujeme.
Po velkých neúspěších v druhé polovině soutěže jsme odstartovali zápasem z 15.3. vítězstvím nad Falconem Žižkov vítěznou šňůru, která trvá, je vidět že náš tým má vnitřní sílu a dokáže v 6 lize vyhrávat. Také se ukázalo, že když se začne trénovat nahrávka a střelba každý trénink alespoň 20 minut, a v zápasech nejsou vyloučení jako s Edenem, tak to najednou jde. Muselo se o tom psát 2 roky, až když začalo hodně zatékat Gladiátorům do bot, tak se to aplikovalo, mohli jsme si ušetřit mnoho problémů. Dík patří všem hráčům, za první polovinu soutěže (8 zápasů - 22 bodů)  musíme vyzvednout Bořka a na  poslední tří zápasové vítězství má lví podíl Jarda Rendla jako trenér i hráč.