Pozor !!! už se snad ustálily časy tréninků tak že středa v 20 hod 30 min - 22 hod ve velké hale KD .
Je možnost v pátek od 18 hodin Eden.

3. herní den sobota 1.11.2014 sraz ve 14 hodin Hala Králův Dvůr

přidáno: 1. 11. 2014 2:32, autor: Pavel Staš

Sraz v hale okolo druhé, první zápas ze Start 98 C od 15 hod,  druhý zápas od 17 hod 30 min s Black Engels C .

První herní den neděle 28.9.2014 od 10 hod 20 min hala Králův Dvůr sraz 9 hod 30 min.

přidáno: 24. 9. 2014 1:18, autor: Pavel Staš

První zápas od 10 ho 20 min s Cavallino Rampante soupeř poustoupil ze 7 ligy pro nás naprosto neznámí.
Druhý zápas  od  12 ho 40 min s FKMP Praha těžký houževnatý soupeř
Soupiska :
Brankáři - Dáda, Pavel Hejna z B
Obrana : Pavel S, Martin Váňa z B, Vrbička (ještě neví) Honza Ksandr popřípadě Olšíno.
útoky Bořek-Jiřík-Olšíno, Pavel-Méďa-Michal - jako výpomoc  Martin Ostereicher z B
 Sraz v 9 hod 30 min.

Sezóna 2014-2015 je rozlosovaná už známe termíny zápasů.

přidáno: 13. 8. 2014 2:37, autor: Pavel Staš   [ aktualizováno 13. 8. 2014 2:46 ]

Á tým nastoupí v neděli 28.9.2014 v hale Králův Dvůr , počítám tak okolo oběda (čas ještě není určen), proti FBC Cavallino Rampante, pro nás neznáme mužstvo, které postoupilo ze 7. Ligy  pouze s dvěma prohrami z 1. místa, Koukal jsem že jako přípravu si dají Pohár České pojišťovny. Tak že soupeř na rozdíl od nás bude rozehraný.
V druhém zápasu nás čeká nám známí tým FKMP Praha, v ročníku 1012-1013 jsme s nimi hráli remízu 5:5 a v naší nejlejší sestavě z Bořkem Márou a Michalem jsme je porazili 8 : 6. Těžký soupeř, který minulý rok v 6. lize skončil na 4. místě ze 31 body.
B tým nastoupí v  sobotu 20. září  v hale ZŠ Kunratice,  asi ráno  (čas ještě není určen), proti nám známému soupeři Desperados  B.  V sezóně 2012-2013 jsme je v 6 lize dvakrát porazili  7 : 4, a 10 : 0. Je to pohodový tým hrající čistou hru (pro jak se říká udělat si chuť na pivo). Je tam šance udělat dobrý výsledek, ale už jsou to dva roky může to být vše jinak. Spadli ze 7. ligy (pouze  3 výhry).
Druhý tým Sokol Rudná je nováčkem  mezi muži, ale pozor jejich junioři vyhráli krajskou ligu, tým tím pádem postupuje do 3. ligy, a v tom případě má lepší mužstvo než TBC. Záhada je že tento rok do juniorských lig  nenastoupí i když postoupili, tak že hrozí že budou všichni hrát za muže. Jestli má předpověď vyjde, tak to bude velice těžký soupeř.
Tak že víme co nás čeká, je třeba  zlepšit výkony hlavně u Ačka je to bída.
Koho zajímají termíny dalších zápasů jsou na stránkách PRO A TÝM  : ČFBU - REGIONY - PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ - SOUTĚŽE - PH+SČ PŘEBOR MUŽŮ SKUPINA  A  /  PRO B TÝM : ČFBU - REGIONY - PRAHA A STŘEDOČESKÝ KRAJ - SOUTĚŽE - PH+SČ TŘÍDA MUŽŮ SKUPINA  A .

Poslední 11. herní den uzavřel pro nás co se týče umístění nejlepší sezonu 2013-2014.

přidáno: 12. 5. 2014 5:40, autor: Pavel Staš

První zápas jsme protrpěli s Panthers - B (A) Praha.
Opět se ukazuje nešvar  pravidel ČFBU.  Z 10 hráčů Panterů nastoupilo 6 stabilních hráčů druholigového A jmenovitě: 3. Lubenský (18), 4. Kolbl (22), 6. Buchta (17), 8. Mika (19) 9. Školník (16), 10. Denk (16)  první číslo před jménem je umístění v tabulce střelců 2. ligového A a číslo v závorce znamená počet odehraných zápasů za A. Zbylí 4 hráči jsou nejlepší z B. Proti takové sestavě je velice těžké něco zahrát a ještě bonus k tomu byl nasazen náš neoblíbený rozhodčí + delegace se svazu, která byla pozvána na to, aby prý údajně zaznamenala naší hroznou hru a popřípadě nějakou bitku. Tento plán naštěstí rozhodčímu nenaplnil i když se nám snažil hru maximálně znepříjemnit a zápas proběhl úplně v poklidu.
Škoda že se svaz nezamyslí spíš na to, aby v tomto sportovním odvětví měli týmy stejné  šance a hra byla fair play.
Je velice jednoduché rozepsat hráče z A na soupisky do B, C, D  a když je potřeba tak postaví B bez jakýchkoliv problémů ze stabilních hráčů A týmu kteří figurují na jiných soupiskách. Poté se objeví výsledek 11:3 obrovská radost Panterů jak nás rozstříleli, výsměch co to je za tým ty Gladiátoři, kteří hrají teprve 4 sezonu bez posil, a naopak bez dvou nejlepších hráčů Bořka  a Máry, který dostal za nadávku ,,Blbečku" 6 zápasů stop.
Nejde jen o nás, ale i o ostatní mužstva zhruba naší úrovně, které doplácí na velkokluby a pravidla ČFBU.
Na tento systém doplácí bohužel i hráči zmíněných velkoklubů,  kteří  hrají v B, C, D, a čekají doma na sms, jestli budou nominováni na zápas a když o něco jde nebo nehraje A či B, tak sedí doma protože se nevejdou do sestavy.
Na toto doplatí plno talentovaných juniorů, kteří s tímto sportem radši skončí, než aby čekali na to jestli jim přijde pozvánka na zápas, nebo seděli na lavičce a koukali na to, jak si hráči A dokazují své ego s námi. Je jasné že se v těchto zálohách velkoklubů nevytvoří ani parta a hráči když náhodou na ně přijde řada a posily nedorazí, tak hrají jako bez ducha. Toto není můj výmysl, ale potvrzuje se mi to z doslechu z místního velkoklubu.
Připadá mi to tak že svaz protěžuje hráče z vyšších národních soutěží, aby si zahráli co nejvíce zápasu  na úkor naší úrovně.
Dá se to řešit jednoduše povolit pouze dva hráče + brankař, kteří smějí nastoupit z jiného týmu stejného klubu,  ale ne dva z A, dva z B  do C  a hráči velkoklubů, kteří chtějí odehrát víc jak polovinu zápasu v sezoně za A tak automaticky budou v soupisce A. To by zabránilo tomuto chaosu co teť panuje. Úplně super by bylo, kdyby  to bylo jako v hokeji, že hráč který jde vypomoct  muže hrát pouze o dvě ligy výše. A pro hráče vyšších soutěží může svaz připravit více zápasů v jejich soutěži, aby si zahráli když jim to nestačí.
Na co bude postup Panterům, když jejich čistokrevné B, podle soupisky  9.11. prohrálo s Kyjemi 3:5 a Ressler Boys 2:4. Samozřejmě že v Krajské lize bude hrát většina z A  nebo by B opět spadlo. Hráči B budou sedět na lavičce nebo budou prudit v 7 nebo 8 lize nově v 9,  stojí Vám to za to.
V tomto duchu bych  byl rád kdyby se nám povedl poslat tento návrh  úpravy pravidel na svaz ČFBU a jsem zvědav co nám přijde za odpověď minulý týden nějaké úpravy pravidel přišly, tak snad se vedení zamyslí i nad těmito pro nás velice bolestivými věcmi, které nejsou spravedlivé.
Zápas proběhl ve velice rychlém tempu v polovině zápasu jsme prohrávali 5:2 což ještě šlo. Poslední třetinu nás Panteři přehráli 6:0, napadalo nám tam hodně laciných gólu z dálky konečný stav 11:3 pro Pantery.

Druhý zápas proběhl v podobném duchu.
TBC se posílili bratry Pokornými z A , dále Votavou 15 zápasu za A  a brankář  A.  Novák.  Dále Michálek , Šnaidauf a Hušák z B, kteří mají dlouholeté zkušenosti z 2 ligou. Jinak A postoupilo do nové národní ligy, kde je předpisem ČFBU dáno že tam nesmí hrát B týmy velkoklubů. Proč asi, protože si kluby na úrovni TBC stěžovali že na ně chodí extraligový hráči třeba z Mladé Boleslavy. A najednou to jde i když je to jen o dvě ligy.
Tak že v tomto zápase po novu 4 hráči o 5 lig výše  a nikomu to nevadí.
 Zápas oproti prvnímu nebyl tak fyzicky náročný.
První třetina byla naprosto vyrovnaná 1:1. Druhá do poloviny také potom se dostavila únava z prvního zápasu a začali padat góly po našich hrubkách a levné góly z rohů hřiště,  prohráli  jsme 10:3 . Je pravdou že jsme mohli zahrát lépe, už jsme hráli z daleko nabitějšími sestavami TBC a vždy tak o gól či 2.
Jen tak pro ilustraci družstvo TBC nasbíralo v zápase 17 kanadských bodů z toho bratři Pokorní 8 bodů, Votava 1 bod, Michálek 2 body, Šnaidauf 1 bod, Hušák 1 bod celkem 13 bodů ze 17. Dovedete si představit jak by to dopadlo s TBC bez posil, asi hodně špatně. Možná by skončili bod od sestupu.
Ještě že jsme nehráli o sestup jako minulý rok, a měli jsme nahráno jinak by to hodně bolelo.
Nejlepší hráči: Kuba Ksandr, Jarda Rendla, Méďa, Jirka. Dobrá zpráva je že se Bořek poprvé po půl roce zapojil do hry, snad se mu to bude stále zlepšovat. Druhé pozitivum je že jsme se nenechali vyprovokovat a oba zápasy před delegací proběhli bez problémů.

Sezóna nakonec popadla nejlépe v naší historii působení v soutěžích ČFBU.
Konečné umístění na 6. místě - 26 bodů,  102 gólů - 4 nejlepší produktivita, 115 obdržených gólu defenziva na 9 místě z 11.
Minulou sezónu jsme nasbírali 27 bodů, 87 gólů 92 obdržených.

Je vidět že se produktivita zlepšila o 15 gólů ale defenziva pokulhává o 23 gólu je to problém bránění středního pásma a to co neubráníme ve středním pásmu tak padne do branky.

První polovina soutěže (podzim) výborná 5 výher 2 remízy 3 prohry  celkem 17 bodů.
Druhá polovina jaro obrovský propad  3 výhry 7 proher celkem 9 bodů.
Je vidět jak důležité je míti Bořka, ještě že se tým semkl  po 5 jarních prohrách a urval 3 vítězství tím jsme se zachránili v 6. lize.

Kázeň mužstva nejhorší ve skupině celkem 259 trestných minut to je jedna třetina na zápas. Pro zajímavost jsem prošel statistiky ČFBU  a budete se divit umístili jsme se na prvním místě nejvylučovanějších mužstev v regionu Praha a střední Čechy, horší výsledek jsem našel pouze v 2. lize a to Jihlava má 289 TM.

Sraz na Boudě 6.6.2014 od 16 hod. tam to můžeme probrat.

11. poslední v této sezóně, herní den proběhne v neděli 27.4. 2014 v hale Pod Juliskou od 15 hodin.

Sraz bude v neděli 27.4.2014 u Sokolovny  Beroun v 13 hod 30 minut, jede se pod Kulaťák do Dejvic. Je to tělocvična ČVUT, v které jsme zakončovali i minulou sezónu s Vinohrady. Ale na rozdíl od minulého roku, kdy jsme se o bod v posledním zápase zachránili, by měla být naše pozice snad v klidu.
Přijďte si první zápas zahrát a užít od 15 hodin s Pantery, nebylo by od věci prakticky proti druholigovému celku udělat nějaké body. Kdyby se to povedlo, tak by jsme měli s každým týmem alespoň jeden pozitivní výsledek, mimo ,,děvčat" z Hořovic (kteří rádi rozebírají naše články tzv. ,,proti všem"), tam se bohužel oproti minulé sezóně, kvůli častému vylučování  nepovedl udělat ani bod.
Druhý  a úplně poslední zápas hrajeme v 18 hod. 30 min. s dobře známým TBC Králův Dvůr, uvidíme koho si přivezou, ale znovu pojďme si to bez nervů užít.
Jinak Mára dostal stopku do konce řijna 2014, to je cca 8 zápasů stop, což je za slovo blbeček docela ostrý trest.

10. herní den v Radlicích byl výsledkově nejpovedenější z celé sezóny.

přidáno: 15. 4. 2014 14:39, autor: Pavel Staš

Jelikož jsem se nemohl zúčasnit díky dovolené informoval jsem se u našeho brankaře Dády Pantlíka protože to vidí z brány nejlépe, jak ta sláva proběhla.
K prvnímu zápasu mi  zdělil že dobrý až na první třetinu a druhý zápas prý také dobrý. Tak že s takto vyčerpávajícím reportem si snad všichni Gladiátoři a jejich příznivci určitě udělají přesný obrázek.
Ale dost legrace první zápas Derby  s Edenem Beroun nezačalo pro Gladiátory moc dobře. Tým Edenu bojující o postup do 5. ligy musel stejně jako Gladiátoři bodovat. Eden do toho vlétl neuvěřitelně a v rozmezí 3-6 minuty nasázel do naší sítě 4 góly. V 10 minutě se povedlo Jiříkovi utéct a nahrát na gól Pavlovi Špiritovi. V 11 minutě přidal pátý gól Eden a po první třetině vyhrával jasně 5:1. Tento stav soupeře ukonejšil a brali zápas jako vyhraný, ale udělali chybu. Toto jsme zažili v prvním zápasu s Kyjemi a z jasně rozjetého zápasu 7:2 jsme prohráli 7:8. Pokud se takto jasný zápas podcení a tempo se zmírní už do zápasu nejde znovu naskočit.
A také se to ukázalo v druhé třetině Gladiátor vybojoval 3 góly a najednou to bylo po druhé třetině 5:4.
V poslední třetině dostal Eden 1:4 a zázračný obrat byl na světě Eden - Gladiátor  6:8 !!!!!!!.
Oplatili jsme Edenu porážku a možná jim uteče i postup, jestli letos nebudou postupovat tři mužstva.

Druhý opět velmi důležitý zápas proběhl s velice bojovným mužstvem Ressler Boys.
Do jejich názvu by se mělo přidat slovo beton. Jsou to mistři remíz a vybojovaných výsledků.
První dvě třetiny byly vyrovnané a výsledek se přeléval na obě strany, po dvou třetinách  byl výsledek pro nás 4:3.
V poslední třetině se Gladiátorům povedl prolomit čtyřmi góly Resslerský beton a vyhráli jsme poměrem 8:5 .
Tyto dva výsledky nám zajišťují pohodové udržení v 6. lize nejhůře na 7. místě, ale umístění může vyšplhat až na 5. místo. Doufám že ČFBU nevymyslí nějakou obrovskou reorganizaci, o které se šušká, a nepůjde dolů víc týmů.
Tímto musíme poděkovat našim 10 statečným (v druhém zápase 11), za perfektní výkon, který nikdo v prvním zápase  nečekal, a to jmenovitě Dádovi, Jiříkovi, Méďovi, Jaroušovi, Pavlovi Špiritovi, Rybízkovi, Kubovi, Vrbičkovi, Komenďáčkovi, a Janu Ksandrovi v druhém zápase i Mícovi za tuto senzaci kluci děkujeme.
Po velkých neúspěších v druhé polovině soutěže jsme odstartovali zápasem z 15.3. vítězstvím nad Falconem Žižkov vítěznou šňůru, která trvá, je vidět že náš tým má vnitřní sílu a dokáže v 6 lize vyhrávat. Také se ukázalo, že když se začne trénovat nahrávka a střelba každý trénink alespoň 20 minut, a v zápasech nejsou vyloučení jako s Edenem, tak to najednou jde. Muselo se o tom psát 2 roky, až když začalo hodně zatékat Gladiátorům do bot, tak se to aplikovalo, mohli jsme si ušetřit mnoho problémů. Dík patří všem hráčům, za první polovinu soutěže (8 zápasů - 22 bodů)  musíme vyzvednout Bořka a na  poslední tří zápasové vítězství má lví podíl Jarda Rendla jako trenér i hráč.

9. hrací den v Kunraticích byl pro náš klub rekordní a tento rekord málem zapříčinil rozpad Gladiátorů.

První zápas s Red Dragon Hořovice byl vyloženě hororový zážitek, asi to nejhorší co jsme si mohli jen představit.
První třetina : v čase 2:54 jsme prohrávali 3:0 po rychlých akcích Dragonu a hlavně našich hrubkách. Už tento stav je s tak kvalitním mužstvem velký skoro neřešitelný problém.
V 7:36 byl velice sporně vyloučen Míca za faul, který byl zapískaný velice sporně. Na tom jsme se shodli ke konci zápasu s protihráčem, který mě vyčítal naší tvrdou hru. Přiznal že to bylo opravdu sporné, ale že se nemůžeme divit , můžeme si prý za to sami naší hroznou reputací.
Samozřejmě má pravdu, ale díky těmto situací to dochází do těchto extrémů. Po té  přišlo ještě jedno vyloučení, Mícovi to překlaplo na krvavé vidění a už to byla neovladatelná střela. Celkem nasbíral 20 trestných minut. Míca se letos  asi zapíše do historie už má cca 70 trestných minut tím předhonil i 70 procent klubů např Hořovice mají celkem 22 trestných minut Míca 3 x více, to už je na zamyšlení.
Polovinu druhé třetiny jsme hráli ve 4  ale prohráli jsme třetinu jen 2:1.
3 třetinu jsme hráli ve čtyřech 9 minut z 12, prohráli jsme jí 4:0.
V poslední třetině byl zlý muž Mára, který opravdu některé zákroky s přemíry snahy hrál hodně tvrdě i když tělem, v hokeji by to bylo čistě, ve florbale nejsou chrániče hráči na to nejsou zvyklí , zavánělo to zraněním.
V 8:24 byl Míca vyloučen na pouze 2 minuty,  za tři po sobě jdoucí krosčeky na záda soupeře, kterého naháněl přes půl hřiště. To byl pro mě nejhorší okamžik zápasu a všichni co jsme seděli na lavičce jsme se propadali hambou a uvažovali jsme o odjezdu domů. Mico co to s tebou je, vždyť si takový nebýval, vždy si patřil k tahounům klubu. Na konci zápasu to završil Mára ostrým zákrokem na Vašáka v momentu, když už o nic nešlo prohrávali jsme o 7 gólů. Já jsem to neviděl, že prý doloval míček u brankaře a Mára jak je zvyklí z hokeje chránit brankaře a napálil ho. Stačilo by jen odstrčit, byl zapískán dodatečně faul a ČK.1 a po chvíli za řeči ČK.3. Tímto jsme přišli o jednoho z nejlepších hráčů a ještě nás bude čekat pokuta.
S Hořovicemi jsme prohráli 9:1, dosud nejvyšší prohra v naší historii, 30 trestných minut a ČK.3.
Přeji brzké uzdravení Hořovickému Vašákovi bylo to zbytečné.
Přiznám se že jsem se ptal u zápisu co by následovalo, kdyby jsme odjeli a nenastoupili do druhého zápasu protože polovina týmu by to nejraději zabalila ne kvůli té prohře, ale z beznaděje na zlepšení těchto stále se opakujících situací.
V šatně si vzal slovo Jarda Rendla rozdal pokyny útočníkům, sám se z obrany přestěhoval do útoku, trošku jsme umravnili Mícu a musím říci že se stal zázrak s úplného dna  našeho působení v soutěžích ČFBU se Gladiátoři semkli a v druhém zápase proti Falcons Žiškov s oslabenou sestavou ( po zápase z Hořovicemi jsme měli také zraněného po souboji Komenďáčka, žebra nemohl se bez bolesti nadechnout) a bez Máry jsme po napínavém boji  vyhráli 6:5. Pochvalu zaslouží za druhý zápas hlavně Jarda Rendla a Jiřík Svoboda který dal 3+1, Pavel Špirit, Méďa, Komenďáček, který dohrál se zraněním dále Rybízek, Honza Ksandr dokonce i já jsem po úniku v oslabení nahrál na góla a i Mícu 1+1, který nebyl ani jednou vyloučen. Tento zápas jsme hráli čistě, bez jediného slova proti rozhodčím a stejně nám to nepomohlo a byly proti nám pískány sporné fauly asi bude trvat hodně dlouho napravit tu reputaci.
Tímto nám svitla malá naděje na udržení v 6 lize a vize, jak by to šlo hrát bez ostudy.
Velmi důležité zápasy pro nás proběhnou v neděli 30 Března odpoledne , udělejte si všichni čas, jsou potřeba uhrát 3 body, které budou nezbytné pro udržení.

Můj názor na fungování oddílu.

přidáno: 11. 3. 2014 6:26, autor: Pavel Staš

V první řádce máš Míco pravdu jestli nebudeme trénovat tak nebudeme umět dát gól a brankář nezachytá a bez toho se hrát nedá. Ke klukům  takzvaně z B, jsem velice rád že se mi je povedlo k nám přivést, protože by jsme už mohli halu dávno pustit. Někdy máme problém se sejít ve 4 lidech. Je pravda že je většinou přehrajeme protože už hrajeme čtvrtý rok soutěže a máme tam hokejisty, kteří to hrají od malička. Věřím tomu že kluci budou rok od roku lepší a je otázka času, kdy nás možná i předčí, protože do hry dávají vše dokonce by i trénovali a jsou mladí a rychlí.
Když to vidíš kolik se nás schází, kolik nám je let tak to je pro udržení Gladiátorů jediné východisko. Vidím to na sobě, že už začínám některým lidem na hřišti vadit, že nepodávám výkon jaký by čekali např. minulí trénink jsem nemohl vůbec běhat jak mi boleli kolena od minulého zápasu, kde jsem musel kvůli nedostatku hráčů nastoupit a hrát v obraně ve třech po 14 denní pauze a ještě nemocný prostě proto člověk udělá vše, ale bohužel v 45 to už tak nejde a ještě slyším keci. Samozřejmě když je někomu 20 nebo 30 tak to nechápe, mě v těch letech také nic nebolelo dokonce ještě před 40, jsem zvědaví na vás v 45 budete rádi že dojdete na pivo.
Jestli se kluci z B chytnou a budou na to mít můžou třeba nastupovat za A a mi důhodci a lide, kteří nechtějí běhat nastoupí za B , vše jde vymyslet.
Nebudeme muset nikoho přemlouvat aby chodil na zápasy, a ti co chtějí makat, dělat pro výhru vše a mají ambice ve florbale něco dosáhnout, můžou hrát 6 ligu nebo výše a mi staří a ti co se chtějí jen tak zpotit, zablbnout si s florbalkou, klidně i po probdělé noci pořádně vytočit rozhodčí a protihráče můžeme plácat tu 8 nebo 7 ligu v pohodě bez hádek a jít si to prostě užít. Stejně s nás už žádní extraligový florbalisté nebudou.
V krajském přeboru Prahy a Středních Čech (Je to nejnabitější a nejkvalitnější region v Čechách), který hrajeme se ukazuje že to nejde dělat na půl a vyhrávat, bez tréninku , účasti na zápasech a hlavně kázně při zápasech (alkohol, vylučování a nedodržování taktiky, to znamená podporu útoku obranou a hlavně obrany útokem prostě ovládnutí středního pásma, kde se o všem rozhoduje) to prostě nepůjde. Také asi chybí druhý trénink v pátek je možnost Edenu.
Ale toto co tu píšu je můj názor, hlavní slovo mají zakladatelé klubu Bořek a Jiřík, kteří by měli zhruba určit nějakou vizi do budoucna .
Jinak druhá věc je jak s financemi na příští rok. Příspěvky vybírají všechny kluby a u nás je to dost problém protože málo lidí platí to co má, aby jsme měli příští rok na pořádání turnaje. Když bude každý platit 150 měsíčně ve dvanácti lidech vybereme za rok 21 600 z toho 13 000, stojí pořádání hracího dne 5000 stojí startovné za oddíl a 3600 zbyde na míčky nebo na pivo na boudě případě na pokuty od svazu. Jinak licenci 500 Kč si každý platí ročně sám.  Tak že sezóna příjde každého hráče na 2300 + za tělocvičnu 50 kč za trénink to je 2400 ročně to je celkem ze vším všude 392 korun měsíčně na jednoho. To je jedna večeře v hospodě nebo jedna pařba pokud neseženeme sponzora nebo nezařídíme dotace od města. Když si jdu zahrát  hokej platíme každí za jednu hodinu 200 Kč a scházíme se už 10 let a jde to .
Něco se vybere na víc na tréninku, když se sejdeme. Mám u sebe 1150 Kč koupím kasu a budeme to tam dávat , potom se z B čkem rozdělíme nebo uděláme společnou akci nebo koupíme míčky. Když si bereme hodinu a půl tak moc nezbývá předminule jsem doplácel 100 Kč.
Tak to je Míco můj názor, záleží na každém jak k tomu přistoupí, plno lidí na fóru píše chceme trénovat, hrát 6 ligu a realita je jiná . Příjdem na trénink, a hurá jdeme hrát na 2, ani míčky už tři tréninky po sobě nedorazily míčky. Vypadá to že chybí motivace, ale já osobně jsem to samé, už od vánoc hubnu tak že žeru jako prase, mám 110 kilo a pak se divím že mi bolí kolena,  jednou za týden jdu na trénink a myslím si že budu stíhat 20 letým klukům. V mém věku bych to měl dělat jako Jarda s číslem 68 a né takhle. Tak se do toho ode dnes pustím a třeba vás ještě proženu a nebo taky ne, a každý s Vás si také sáhněte do svědomí , řekněte si co bych mohl na sobě zlepšit a pak se možná s té krize vyhrabeme. To je můj poslední výlev co jsem napsal, jestli jsem někoho urazil omlouvám se  a jestli to bude pokračovat takto dál už nebudu mít důvod sem něco psát pouze jen časy zápasů a jejich výsledky.
Závěrem  jedno moto - hola hola pozor 7 liga volá.

Dvě prohry Gladiátorů v Edenu dne 23.2.2014 (8. herní den).

přidáno: 2. 3. 2014 6:43, autor: Pavel Staš

8.herní den v Edenu dopadl pro nás tou nejhorší variantou. Na poslední chvíli ulehl se střevní virózou Mára a Komenďáček musel asi do práce, tak útok byl znatelně oslaben. O tom že chyběl Bořek ani nemluvím.
První zápas s NEO Praha začal pro nás celkem dobře skoro polovinu zápasu jsme vedli 1:0.
V druhé třetině v rozmezí mezi 4-8 minutou jsme dostali 4 laciné góly se střední vzdálenosti a bylo po zápase. Poslední třetina proběhla vyrovnaně 2:2. Celkově jsme prohráli 6:4 se soupeřem s kterým jsme na podzim vyhráli 8:2.
Kde se stala chyba: 1. špatná obrana středního pásma, 2. neproměňování šancí, 3. časté vylučování celkem 12 minut to je jedna třetina , 4 laciné góly.
Druhý zápas proběhl s Merkurem B posíleným hráči s 3.ligy.
Narozdíl od NEA nás Merkur celkem v pohodě přehrával dvě třetiny. Pochvalu narozdíl od prvního zápasu zaslouží Golman Dáda, který udržel výsledek alespoň 0:3 po dvou třetinách, mohlo to být i více. Poslední třetinu se kousl Kuba, Jarda a spol. a dali během 6 minut 4 góly a rázem byl stav 5:4 pro Merkur a do konce zbývalo 2:30 minut  rýsovala se remíza.  Tuto šanci zahodil Míca svým zbytečným vyloučením a bylo po šancích. Konečný výsledek 6:4 pro Merkur.
Tímto výkonem v 8 hracím dnu jsme se rázem po dobrých podzimních výsledcích ocitli v zóně sestupu na 8 místě.
8 hrací den byl jednou s posledních šancí na klidnou záchranu, ale nechali jsme šanci utéci.
Teť máme poslední šanci se semknout, každý v šatně uznává že by jsme měli trénovat protože nikdo neumí vystřelit a brankář si nezachytá.
První trénink po zápase přijdou 4 lidi a ani míčky nedorazí,  vylučování  - poslední dva zápasy  18 trestných minut , alkohol před zápasem !  - nic se nemění.
Čeká nás ještě šest zápasů: Panteři, Eden, Falkon Žižkov, Hořovice, Ressler, TBC.
S třemi týmy nedokážeme vyhrát ani v plné sestavě : Panter, Hořovice, Eden. Zbývají : Ressler, Falcon a TBC, TBC nehraje A ani B tak že budou v plné náloži, s motivací vrátit nám poslední dvě porážky. Nutně potřebujeme dvě výhry a při dobré konstalaci výsledků by jsme nemuseli spadnout. Tak že si dovedete představit s kým musíme vyhrát.
Proto navrhuji následující kroky :  každou středu do 27.4. co největší počet lidí na tréninku a bude se prvních 30 minut trénovat střelba nahrávka, trénink vezmeme na 1hod 30 min. Kdo nemůže ať se omluví na fóru nebo předsedovi Jiříkovi sms. Kdo přijde pod vlivem, nebo bude popijet mezi zápasy a bude to ovlivňovat jeho hru, mohl by sedět na střídačce.
Na sobotu 15.3.  zápasy od 8 hodin a 11:30 (zvlášť důležitý je zápas s Falkonem od 11:30) je třeba domluvit účast Máry a Komenďáčka (chlapci prosím přijďte pomoct teče nám do bot), Bořkovi se záda zlepšily, tak možná zkusí také nastoupit.
Pokud je toto příliš složité a zasahuje to do Vaší představy o tom jak pokračovat dál v našem týmu, tak je tu druhá varianta, vykašlat se na to co jsem psal  a chodit si nadále jen tak pinknout na dvě a radovat se s porážky Béčka a zahrát si na pohodu příští rok 7 ligu bez stresu tam se tolik nenaběháme a pivko nebude taky problém.
Napište co si o tom myslíte a jaká varianta je pro Vás lepší ať si vybereme tu správnou cestu, pokud se nikdo neozve beru to za variantu č. 2.

7. herní den proběh v neděli 26.1.2014 hala Praha Kunratice .

Byl to pro nás nejhorší hrací den téhle sezóny.
Že nám chybí nejlepší střelec Bořek, nechodí Mára, kteří s Kubou tvoří základní stavební kameny útoku je obrovský průšvih a ještě si děláme problémy totální nedisciplínou.  Ráno jedu pro Olšína, který mi potvrdil ještě večer v 20 hod že jde, a ráno Olšíno nikde a vyplej telefon (zřejmě veselá noc). Přijedeme k Sokolovně Míca nikde. Když jsme vyrazili volá v 7:15 kde jsme a ať se pro něj vrátíme, přitom odjezd byl v 6:30. Ještě se urazil a musel ho nabrat Bořek, který jel o hodinu déle. To znamenalo přemluvit rozhodčí a pantery jestli může Míca naskočit do zápasu déle což pravidla nedovolují. Asi v 8:15 Míca dorazil evidentně po opici.
První zápas s Panters B . Panteři přijeli v nejsilnější možné sestavě s 8 hráči, kteří nastupují pravidelně v 2. lize.
Začátek jsme poměrně drželi s Pantery krok a dokonce na tabuly svítil stav 3:2 pro Pantery, který nám dával naději na dobrý výsledek.
A pak to začalo skřípat Jiřík se po tvrdém souboji v rohu neudržel a nastoupil na soupeře dostal 2 minuty, to nestačilo vyhlásil rozhodčí 10 minut osobka, tak že na lavičce seděli dva naši. Potom se přidal Míca, který  hráči Panters dal po odpískání krosček, toto opakoval ještě jednou . Tak že trestných minut celkem 12 + 20 minut osobní tresty. Proti tak dobrému soupeři hrát jednu třetinu oslabení dokonce tam bylo dvakrát 5:3 se zraněným brankářem a 20 minutami osobního trestu je přepych, který si nemůžeme dovolit a skončilo to výhrou 8:3 pro Panters B. Tento výsledek je ještě dobrý když vezmeme že Eden s nimi prohrál 6:1.
Druhý zápas jsme sehráli s Falkonem Žižkov.
Po zápase s Pantery jsme byli totálně vyčerpáni, neustálými vyloučeními, sotva jsme tahali nohy teda mimo hříšníků kteří si poseděli na trestné za sebe mohu říci že jsem byl úplně hotový.
První polovinu zápasu jsme ještě drželi se soupeřem krok,  ale v druhé polovině nás Falkoni zlomili tvrdou hrou (samí urostlí  a silově vybavení hráči) a nám totálně došly síly, ještě poslední třetinu jsme měli 2 x 2 minuty vyloučení + 10 minut osobka pro Komenďáčka za nastřelenou ruku a rozhodčího nazval klaunem. V tomto případě nás rozhodčí poškodil za to se 2 nedává ale ten Klaun ale nemusel byt vysloven. Konečný stav 7:3 pro Falkon.
Nejlepší hráč obou zápasů byl Kuba Ksandr, dobře hrál Komenďáček, v druhém zápase výborně bojoval Jirka.

Teť se musíme rozhodnout jakou cestou půjdeme, jestli se dát dohromady jednou za měsíc vynechat chlast na jeden večer, vykašlat se na to neustálé vylučování ( máme 155 trestných minut na druhém místě je Břevnov ze 70 minutami Hořovice 12 min, Panters 13 min), není to jen v rozhodčích,  prošel jsem 48 zápasů z toho  v polovině nebylo vyloučeno víc jak 2 hráči na zápas. Chce to trochu rozumu a úcty k těm, kteří se starají o běh klubu a nebo budeme pokračovat v tom co předvádíme, vykašleme se na výsledky půjdeme do 7 ligy a budeme si moct dát klidně pivko a dělat dál ostudu v 7 nebo 8  lize se to ztratí. V tom druhém případě budeme vybírat na vše příspěvky i na turnaje a sraz bude u haly, v které se bude hrát , ať se každý dopraví jak umí.

Jestli se rozhodneme pro první variantu, nic není ztraceno, koukal jsem na zápasy do konce sezóny, mohli by jsme vyhrát  4 z osmi, a za dobré konstalace ostatních výsledků by to mělo stačit na 4-5 místo. Na tréninku by jsme měli alespoň 15 minut střílet s nahrávek, Při hře neběhat v útoku do rohů, ale jezdit středem, tlačit se do brány co nám teť nejvíc chybí .  Doufám že to s námi dopadne dobře, protože by to byla škoda, dobrá parta se v této době shání špatně.